• Informacje na temat:

  mama baracka obamy

Artykuły na temat: mama baracka obamy
 • Mój przepis na gwiazdę

  ...półgodzinne spotkanie z Jego Świątobliwością. O wypowiedź Baracka Obamy starają się nasi przyjaciele z Nowego Jorku. Łatwo pan nie odpuszcza. - Nasze motto to: "Nie sposób się poddać przy trzeciej(...) projektu Eltona Johna, Baracka Obamę, Dalajlamę... - Również Lecha Wałęsę! Chcemy, żeby młodzi Polacy byli dumni z osiągnięć rodziców, dlatego zadajemy światowym autorytetom pytanie: W jaki sposób...

 • Gwiazdy dla Baracka Obamy

  Jamie Foxx, Fran Drescher, Lucy Liu i Isaiah Washington znaleźli się wśród gości czwartkowego przyjęcia podczas którego zbierano fundusze na kampanię Baracka Obamy.

 • "Mam talent": "Nie" dla Obamy

  Susan Boyle, sensacja z brytyjskiego programu "Mam talent", nie pojawiła się na tradycyjnej imprezie w Białym Domu.

 • Gwiazdy świętują triumf Obamy

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu euforycznie zareagowały na zwycięstwo Baracka Obamy w wyborach prezydenckich w USA.

 • Will Smith wspiera Baracka Obamę

  Will Smith, jeden z najlepiej opłacanych gwiazdorów Hollywood, wspiera prezydenta USA w jego nie zawsze popularnych decyzjach. Aktor popiera pomysł Obamy, by podwyższyć podatki dla najbogatszych.

 • "Ważne jest to, co dzisiaj"

  Z okazji ukazania się najnowszego albumu Seala, zatytułowanego po prostu "Soul", Tomasz Słoń rozmawiał z wokalistą w Los Angeles o roli dzieci i rodziny w jego życiu, o poparciu dla Baracka Obamy, o skakaniu z helikoptera i... o Warszawie.

 • Odrzucone zaloty Scarlett

  Scarlett Johansson postanowiła wesprzeć kampanię prezydencką Baracka Obamy. Od razu pojawiły się pierwsze plotki o małym romansie, podsycane przez doniesienia samej aktorki o jej intensywnej korespondencji z kandydatem na prezydenta USA. Tymczasem sam zainteresowany wszystkiemu zaprzecza.

 • Gwiazda o prezydencie: "Czarnoskóry muzułmanin"

  Piosenkarka Madonna wezwała swych fanów, by w zbliżających się wyborach prezydenckich w USA poparli Baracka Obamę, którego nazwała "czarnoskórym muzułmaninem". Nagranie z apelem gwiazdy, wygłoszonym na koncercie w Waszyngtonie, we wtorek (25 września) trafiło na YouTube.

 • R.E.M. wkurzeni na Fox News

  Amerykańska grupa R.E.M. zaapelowała do stacji Fox News, by ta zaprzestała wykorzystywania ich przeboju "Losing My Religion" podczas relacji z kampanii prezydenckiej.

 • Marsz Niepodległości: Paweł Kukiz rezygnuje!

  Po publikacjach na temat obecności znanego z antysemityzmu Jana Kobylańskiego w komitecie honorowym Narodowego Marszu Niepodległości swoje nazwisko z tego grona wycofał Paweł Kukiz.

Zdjęcia na temat: mama baracka obamy
Wideo na temat: mama baracka obamy
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.