• Informacje na temat:

  mama bożenki z klanu

Artykuły na temat: mama bożenki z klanu
 • "Klan": Bożenka zostanie mamą w dramatycznych okolicznościach!

  Długo wyczekiwana córeczka Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosza (Konrad Darocha) urodzi się w domu Chojnickich na Sadybie. Dziewczynce pomoże przyjść na świat... Elżbieta (Barbara Bursztynowicz).

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  Taniec jest dziedziną bardzo aktorską, zwłaszcza w tym programie. Udział w show daje mi pełnię szczęścia, ponieważ mogę łączyć moje dwie największe pasje - przyznaje Agnieszka Kaczorowska, którą znamy też jako Bożenkę z serialu "Klan".

 • "Klan": Bożenka zostanie... magistrem!

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie bardzo dumna z tego, że - mimo iż spodziewa się dziecka - ukończyła studia w terminie. Przyszła mama obroni pracę magisterską na piątkę!

 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.

 • "Klan": Bożenka jest w drugiej ciąży!

  ...... Sekret Bożenki i Miłosza wyjdzie jednak na jaw, gdy przyszła mama zjawi się na badaniach w Elmedzie. Od razu po wyjściu z gabinetu ginekologa Bożena wpadnie bowiem na korytarzu na Grażynkę(...)O tym, że Kazuniowie po raz drugi zostaną rodzicami dowiemy się już w najbliższy czwartek - 28 lutego - o godzinie 18.00, kiedy to TVP1 rozpocznie emisję 3441. odcinka "Klanu". Miłosz wróci do domu...

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • "Klan": Miłosz chce zrobić z Bożenki kurę domową!

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie wściekła, gdy Miłosz (Konrad Darocha) kategorycznie sprzeciwi się temu, by poszła do pracy. - Najchętniej widziałby mnie teraz jako kurę domową - pożali się młoda mama Urszuli (Monika Dryl) i doda, że mąż ma w nosie jej zawodowy rozwój.

 • Agnieszka Kaczorowska: Teraz jestem szczęśliwa

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", nieustannie znajduje się na celowniku plotkarskiej prasy. Aktorka opowiada jednak, że udział w show ma też plusy. Poza tym zdradza swoje najskrytsze marzenia.

 • "Klan": Bożenka rozpocznie pracę i od razu odniesie sukces jako rehabilitantka!

  W 3066. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 6 lutego o godzinie 18.00) Bożenka rozpocznie pracę w ośrodku rehabilitacyjnym. Już pierwsza pacjentka (Maria Kowalik), którą przyjmie w swoim(...)... Stasia (Kazimiera Utrata). Kiedy wejdzie do gabinetu, bardzo się zdziwi na widok Bożenki. - Nie wiedziałam, że pracujesz! I to w takim miejscu - powie starsza pani i zwierzy się rehabilitantce...

 • Bożenka z "Klanu" wyprowadza się z domu!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", postanowiła opuścić rodzinne gniazdo i rozpocząć samodzielne życie. Właśnie zaczęła rozglądać się za mieszkaniem, do którego mogłaby się przeprowadzić, by - jak mówi - zacząć żyć na własny rachunek.

Wideo na temat: mama bożenki z klanu
 • Poznajecie? To Bożenka z "Klanu"

  Agnieszka Kaczorowska w studiu "Dzień dobry TVN" pojawiła się ze swoją mamą... Co zdradziła widzom?

 • Kaczorowska: Mam nadzieję, że do końca roku urodzę!

  Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co widzowie będą mogli zobaczyć w powakacyjnych odcinkach "Klanu". Serialowa Bożenka będzie w zaawansowanej ciąży i według jej obliczeń do końca roku powinna urodzić. Aktorka nie obawia się grać z małym dzieckiem na planie, bo jak przyznała, ma dobry kontakt z maluszkami. Z powodzeniem prowadzi taneczne warsztaty dla dzieci w całej Polsce, a poza tym jej siostra