• Informacje na temat:

  mama chinczyka

Artykuły na temat: mama chinczyka
 • Maciej Musiał na randce z Elą Polak!

  17-letni Maciej Musiał, idol nastolatek, któremu największą popularność przyniosła rola Tomka Boskiego w "rodzince.pl", wystąpi gościnnie w "Ja to mam szczęście!". Poznaj szczegóły!

 • Jaki jest sekret Ewy Chodakowskiej?

  Niedawno poprowadziła trening dla 6 tysięcy Chińczyków... Ewa Chodakowska opowiada o swoim autorskim programie, zdradza, dlaczego nie chudniemy i uchyla rąbka tajemnicy, co jeszcze znajdziemy na jej najnowszej płycie z ćwiczeniami.

 • Izabella Skrybant-Dziewiątkowska: Gdybym skusiła się na współpracę z SB, dziś spałabym na milionach!

  Nawet kiedy w Polsce przygnębiała bieda i szarość, była pewna, że po występach na słynnych scenach Europy i Ameryki musi wrócić do domu...

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  - Do kariery podchodzę zdrowo. Tak zostałem wychowany – mówi 24-letni aktor, który, jak zapowiada, dopiero nabiera wiatru w żagle!

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Wokalista Bayer Full: W Chinach jestem kimś

  Wciąż głośno o waszej karierze w Chinach. Na jakim etapie jesteście? Sławomir Świerzyński: - Kariera wciąż się rozwija. Cieszymy się tam dużą popularnością....

 • "Za jakie grzechy, dobry Boże?" : Nasze córki, nasi zięciowie

  Bardzo dobrze sytuowana francuska rodzina - tytuł, majątek, rezydencja i dobre maniery. Małżeństwo Verneuil wychowało cztery córki. Wszystkie są już pełnoletnie i po kolei wychodzą za mąż. Rodziców panien młodych stać na wszystko, czego sobie zapragną, więc jeśli chodzi o zorganizowanie bajecznej ceremonii - nie ma żadnych przeciwwskazań. Problematyczni są tylko zięciowie. Każdy inny, wszyscy równi.

 • Ten serial jest fenomenem na światową skalę!

  Dokładnie 45 lat temu - 10 października 1968 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Stawki większej niż życie". Widzowie doskonale znali już głównego bohatera serialu z 14-odcinkowej "Stawki" granej i nadawanej na żywo w Teatrze Telewizji od stycznia 1965 do lutego 1967 roku. Nikt jednak wtedy nie przypuszczał, że serialem o przygodach porucznika Hansa Klossa fascynować się będą także... wnuki tych, którzy wówczas z zapartym tchem oglądali premierowe odcinki tej wciąż...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".