• Informacje na temat:

  mama edyta

Artykuły na temat: mama edyta
 • Edyta Górniak wciąż niepokoi się o mamę!

  ..."Maminku, jak się czujesz" - takimi słowami codziennie wita swoją mamę Edyta Górniak. Albo osobiście, albo przez telefon. Od 9 sierpnia, kiedy pani Grażyna niespodziewanie trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Św. Jadwigi Śląskiej w Opolu z podejrzeniem udaru, Edyta czuwa przy niej cały czas. Dla mamy zrezygnowała z gwiazdorskiej gaży - prawie pół miliona złotych...

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • Edyta Górniak pogodziła się z mamą?! Było już naprawdę źle!

  ..."Cześć, kochani, całuję was z gór. Allanek zjeżdża na nartach, a ja patrzę przez okno" - napisała do swoich fanów w Internecie Edyta Górniak, która spędzała z synem ferie.  Miała czas na odpoczynek(...), tym bardziej że spodziewali się wspólnego dziecka. Edyta jednak straciła ciążę, a to trudne doświadczenie położyło się cieniem na ich związku. W grudniu podjęli decyzję o rozstaniu. Artystka...

 • Edyta Górniak tłumaczy się z ataku na Korę i... podgryza Justynę Steczkowską

  Jurorzy "The Voice Of Poland" pojawili się razem w programie śniadaniowym. Edyta Górniak znów zadbała o to, by nie było nudno.

 • Edyta Górniak przeżywa kolejny dramat! Chodzi o jej mamę

  ...wokalistki. Podejrzewano udar, lecz po kilku dniach wypisano kobietę ze szpitala. Wówczas Edyta mówiła, że martwi się o mamę. Twierdziła, że stanowczo za wcześnie wypuszczono ją do domu. Czy miała rację(...) informator "Faktu", a mama Górniak potwierdza: "To prawda. Nie wiem na razie, kiedy wyjdę. Proszę życzyć mi zdrowia".  Zatem życzymy powrotu do pełni sił! *** Zobacz więcej materiałów:

 • Edyta Górniak na Eurowizji 2015? "Jest to w pewnym sensie kuszące"

  Od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, żeby Polskę na Eurowizji 2015 ponownie reprezentowała Edyta Górniak.

 • Edyta Geppert: Jej rodzinna tajemnica!

  .... Kochał akordeon, więc nauczył ją na nim grać.  5-latkę ledwo było widać zza ogromnego instrumentu. Dziadkowie i mama Zyta odeszli. "Edyta chce, by Mieczysław, który jest dorosłym mężczyzną miał(...)W połowie lat 80. jej liryczne piosenki doprowadzały wszystkich do łez.  Pamiętamy, jak w 1988 roku Edyta Geppert na festiwalu w Opolu, ubrana na czarno, przejmująco śpiewała nieśmiertelny już dziś...

 • Edyta Herbuś w "Hell's Kitchen"

  Już w najbliższy wtorek, 7 października, gościem "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" będzie Edyta Herbuś. Po wizycie na planie tancerka i aktorka stwierdziła, że nie chciałaby brać udziału w programie z elementami reality-show.

 • Edyta Górniak przeżywa trudne chwile! Mama wokalistki trafiła do szpitala!

  Edyta Górniak (45 l.) nie zawsze miała dobre relacje z mamą. Jednak od kilku lat są sobie bliskie i ostatnie wieści o złym stanie zdrowia mamy przeraziły Edytę.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

Zdjęcia na temat: mama edyta
Wideo na temat: mama edyta
 • Mama wychowuje dzieci Edyty Pazury?

  Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, przyznała w "Dzień dobry TVN", że bardzo często korzysta z pomocy mamy przy opiece nad dwójką swoich dzieci. "Dzięki niej skończyłam studia" - mówi 25-letnia celebrytka. Jej mama nie może jednak pracować jako niania na pełny etat. Dlaczego? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Edyta Zając-Rzeźniczak: Nie gotuję nic na święta

  Edyta Zając-Rzeźniczak spędzi Wielkanoc u babci w gronie najbliższych. Twierdzi, że będą to bardzo tradycyjne polskie święta. Zamierza jak zawsze pomóc w sprzątaniu, gotowanie świątecznych potraw pozostawia mamie i babci.

 • Edyta Olszówka: mam nadzieję, że widzowie dadzą jeszcze jedną szansę serialowi „Aż po sufit!”

  Daleka jestem od obwiniania kogokolwiek za porażkę serialu „Aż po sufit!” – mówi Edyta Olszówka. Aktorka twierdzi, że nie czyta negatywnych komentarzy na temat Cezarego Pazury, nie chce bowiem się nurzać w błocie. Jej zdaniem serial nie odpowiedział po prostu na obecne potrzeby widzów. Ma jednak nadzieję, że odbiorcy dadzą mu jeszcze jedną szansę.

Dyskusje na temat: mama edyta