• Informacje na temat:

  mama frani maj

Artykuły na temat: mama frani maj
 • Gwiazdy po latach: "Niania"

  Franciszka Maj, szalona sprzedawczyni z salonu sukien ślubnych, zostaje wyrzucona z pracy i przypadkiem trafia do rezydencji Sklaskich. Splot zabawnych wydarzeń sprawia, że głowa rodziny - Maks - zatrudnia ją jako opiekunkę do dzieci. Nie wie jeszcze, że Frania wywróci jego życie do góry nogami! Zobaczcie, co działo się z bohaterami serialu "Niania" po zakończeniu serialu!

 • Niania Frania jak "wampir"

  Aktorów, którzy na planie "Niani" pojawiają się gościnnie, traktuje "wampirycznie". Nie buntuje się, gdy reżyser mówi o niej i jej kolegach "fajni, zdolni i piękni". O swojej roli i pracy w serialu "Niania", opowiedziała niedawno Agnieszka Dygant.

 • Agnieszka Dygant obchodzi 40. urodziny!

  ...strony, dać sobie szansę rozwoju - mówiła kilka lat temu. Na szczęście Agnieszka nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. Czarna w "Fali honoru" i Frania Maj w "Niani" potwierdziły, że w pełni...

 • Plejada gwiazd w "Niani"

  Cel Skalskich osiągnięty - Frania i Maks spodziewają się dziecka! Już niebawem mamę Franię czeka nie lada rodzicielskie wyzwanie.

 • Frania jak "wampir"

  ...w postać Frani Maj, Agnieszka Dygant nie czuje zmęczenia. "Nie narzekam na zmęczenie materiału, bo spotykamy się kilka razy do roku na planie" - opowiada Dygant w rozmowie ze "Światem seriali" - "Poza tym w serialu pojawiają się gościnnie aktorzy i nie ukrywam, że zdarza mi się traktować ich wampiryczne. No cóż... świeża krew dostarcza mi nowych sił!". Aktorka dzięki roli Frani stała się znana szerszej...

 • Nie mam dość "Niani"!

  "Ja naprawdę dobrze czuję się w skórze mojego bohatera! To, co może mnie ewentualnie męczyć w związku z rolą w Niani , to poranne wstawanie na plan zdjęciowy" - mówi Tomasz Kot, czyli serialowy Maksymilian Skalski.

 • "Prawo Agaty" od A do Z

  ...wciela się Marian Opania. Okazuje się, że "Prawo Agaty" to kolejny serial, w którym aktor gra ojca Agnieszki Dygant. Wcześniej spotkali się na planie "Niani", gdzie Opania zagrał Stefana, czyli tatę Frani Maj. Wówczas fani sitcomu nie zobaczyli jego twarzy. P jak powrót Rola Agaty to serialowy powrót Agnieszki Dygant, która po ostatnim klapsie na planie "Niani" w 2009 r. zniknęła z małego ekranu...

 • Agnieszka Dygant: Nowy etap

  Słynna Frania Maj, a teraz zaradna pani prawnik Agata Przybysz obchodzi we wtorek urodziny. Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, kończy 39 lat.

 • Agnieszka Dygant wyjdzie za mąż?

  .... "Wierzę w to, że jeśli się czegoś bardzo chce, to za jakiś czas coś pozytywnego zacznie się w tej sprawie dziać." Czyżby Agnieszkę zainspirowała postać Frani Maj, której życiowym celem jest...

 • Ostatnie odcinki "Niani"

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?