• Informacje na temat:

  mama jacka borkowskiego z klanu

Artykuły na temat: mama jacka borkowskiego z klanu
 • Kolejna śmierć w rodzinie Jacka Borkowskiego!

  Rok temu w rodzinie aktora "Klanu" doszło do ogromnej tragedii. Ukochana żona i matka jego dzieci zmarła. Borkowski musiał szybko jednak wziąć się w garść dla dobra swoich pociech. Od jakiegoś czasu(...) poinformował, że zmarła druga najważniejsza kobieta jego życia, czyli mama Jadwiga. Na swoim Facebooku zamieścił jej zdjęcie i opublikował krótki wpis o tym, jak cudowną była osobą. Po śmierci żony mama...

 • Jacek Borkowski: Człowiek musi żyć po coś albo dla kogoś

  Od niemal osiemnastu lat Jacek Borkowski gra w najstarszej telenoweli, choć jak mówi miał być tam tylko chwilę. Jego postać przeszła długą drogę - od "czarnego charakteru" po człowieka, którego fani "Klanu" darzą sympatią.

 • Jacek Borkowski oświadczy się Paulinie Koziejowskiej w sylwestra? Co na to jej mama?

  Związek Jacka Borkowskiego (59 l.) i Pauliny Koziejowskiej (37 l.) robi się coraz poważniejszy!

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

 • Szwagierka Jacka Borkowskiego ma dość. Zabrała głos!

  ...wynika, że żaden z tych przedmiotów nie należał do Jacka Borkowskiego, ale do jego zmarłej żony Magdy. A jak było z rzekomą kradzieżą?   - Przed śmiercią siostra prosiła mnie, żebym zabrała te(...)Właśnie od zarzutu kradzieży rodzinnych pamiątek jubilerskich, postawionego przez gwiazdora "Klanu" zarówno siostrze, jak i matce jego zmarłej na białaczkę żony, zaczęła się między nimi wojna, która...

 • Tajemnicza przeszłość

  Z jej bohaterką z "Klanu" łączy ją przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Zwiedziła niemal cały świat, a do serca najbardziej przypadła jej Azja. - Niebawem znów wyruszam na jedną z tamtejszych wysepek, gdzie można na chwilę zapomnieć o naszej jesieni - mówi Aldona Orman.

 • Szwagierka Jacka Borkowskiego przerywa milczenie. Zdradziła wysokość jego zarobków!

  Adriana Gotowiecka, szwagierka Jacka Borkowskiego (59 l.), uważa, że aktor nie potrafi przegrywać, dlatego toczy wojnę z nią i teściową, wykorzystując do tego dzieci.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Jacek Borkowski: Pierwszy tak smutny Dzień Matki!

  Tegoroczny Dzień Matki jest dla aktora Jacka Borkowskiego bardzo trudny. Wciąż nie zagoiła się rana po śmierci jego ukochanej Żony Magdy (†45).  Pierwszy raz ich dzieci, mała Madzia (10 l.) i jej brat Jacuś (12 l.), nie wręczą ukochanej mamie kwiatów. Jak im wytłumaczyć to, co się stało? Co odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ich mama, młoda kobieta, nie żyje. Aktor ma wciąż przed oczami Jej obraz...

 • Sąd oczyścił szwagierkę Jacka Borkowskiego z zarzutów. Aktor komentuje: To chora kobieta!

  Dzieci Jacka Borkowskiego (58 l.) nie chcą się kontaktować ze swoją babcią. Czy to aktor (58 l.) tak źle ich nastawił do babci?