• Informacje na temat:

  mama janusza józefowicza

Artykuły na temat: mama janusza józefowicza
 • Janusz Józefowicz szczęśliwy. Córka w końcu mu wybaczyła, że zostawił rodzinę!

  ...tego tematu, bo po studiach wyjechałam – najpierw do Londynu, potem do Brazylii – więc byłam daleko" – tak córka Janusza tłumaczy swój wybór. Wróciła do Polski kilka lat temu. Zrobiła kilka filmów, m.in. nagrodzony na festiwalu filmów dokumentalnych „Galumphing”. Dziś swoim talentem chce wspierać ojca. Bardzo dojrzała. "Teraz najważniejsze jest dla mnie to, żeby on i mama byli szczęśliwi" – mówi.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.

 • Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska: Ich drogi się rozchodzą?

  Kiedyś Natasza była muzą Janusza, teraz sama rozwija firmę odzieżową Muses. W jej siedzibie spędza więcej czasu niż z mężem. Bo ma do niego żal...

 • Urbańska i Kurdej-Szatan "legalnymi blondynkami"

  Natasza Urbańska i Barbara Kurdej-Szatan wystąpią w tytułowej roli "Legalnej Blondynki" w Krakowskim Teatrze Variete. Premierą, inaugurującą działalność teatru, zaplanowano na 31 maja.

 • Adam Fidusiewicz: Janusz Józefowicz jest dla niego jak ojciec!

  ...", działającego przy Teatrze Buffo. To właśnie tam jego syn uczył się aktorstwa i tam został wypatrzony przez Józefowicza. Rok przed śmiercią taty zadebiutował w musicalu "Piotruś Pan" - Już wtedy Janusz...

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.

 • Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska: Ważna decyzja podjęta!

  Od dłuższego czasu nie pokazywali się razem, więc zastanawiano się już, czy małżeństwo Nataszy Urbańskiej (39) i Janusza Józefowicza (58) przeżywa kryzys. Podejrzenia były uzasadnione, ponieważ reżyser nie ukrywał, że nie podoba mu się, iż jego żona zajęła się projektowaniem mody.  Obawiał się, że nowe zajęcie odciągnie ją od obowiązków scenicznych, poza tym był zdania, że nie przystoi to jej...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • "M jak miłość": Łukasz w tarapatach - rozmowa z Jakubem Józefowiczem

  ...- Janusza Stokłosy. Nie lubiłem uczyć się klasyków, wolałem wymyślać własne melodie. Może to ignorancja z mojej strony, ale zawsze miałem taką potrzebę. Ewidentnie lubisz chodzić własnymi ścieżkami...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.