• Informacje na temat:

  mama jessica

Artykuły na temat: mama jessica
 • Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyli się!

  Arkadiusz Milik (25 l.) i Jessica Ziółek (24 l.) parą są już od lat, lecz teraz przyszedł czas na kolejny wielki krok w ich związku. Piłkarz i jego ukochana zaręczyli się! Piłkarz pochwalił się fotką z oświadczyn.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Jessica Chastain została mamą!

  Jessica Chastain (41 l.) i jej mąż doczekali się pierwszego dziecka!

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • "Jessica Jones": Krysten Ritter została mamą!

  ...pojawiła się na rozdaniu Oscarów w lutym bieżącego roku. W czerwcu premierę miała finałowa odsłona serialu "Jessica Jones". Wszystkie sezony dostępne są na Netflixie. Jesteś fanem amerykańskich...

 • "Zimowa opowieść" na Blu-ray i DVD

  "Zimowa opowieść" to - zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina - miłosna historia, rozgrywająca się w Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Film debiutuje 21 listopada na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • Podczas gdy jedne gwiazdy chronią swoje dzieci przed mediami, inne wręcz przeciwnie - publikują ich fotki w mediach społecznościowych, zabierają na różne eventy. Jessica Simpson należy zdecydowanie do tych drugich. Piosenkarka niemal codziennie zamieszcza na Instagramie fotki swoich pociech. Ostatnio postanowiła też zabrać 5-letnią córkę Maxwell na imprezę. Podczas gdy jej sławna mama...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Jessica Simpson urodziła!

  Jessica Simpson (38 l.) została po raz trzeci mamą!

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

Zdjęcia na temat: mama jessica
Wideo na temat: mama jessica
 • Jessica Mercedes: Mam strasznie duży brzuch i krzywą twarz!

  Jessica Mercedes, czyli ponoć znana polska szafiarka gościła ostatnio w programie Łukasza Jakóbiaka, w którym najwyraźniej postanowiła udowodnić, że ma do siebie dystans. Zapytana o swoje wady wymieniła je niemal bez zająknięcia. "Mam strasznie duży brzuch, boczki mam i krzywą twarz i zęby" - odparła. Zgadzacie się? (20m2 Łukasza/x-news)

 • Jessica Alba mamusią

  Jessica Alba przygotowuje się do roli mamy. 17 stycznia aktorka wybrała się na zakupy do modnego sklepu ze sprzętem domowym "The Open Door".

 • Sławne mamy z dziećmi

  Kate Hudson i Jessica Alba wraz ze swoimi pociechami na dziecięcej imprezie urodzinowej. Hudson ma 4-letniego syna Rydera Russella, a Alba kilkumiesięczną córeczkę Honor. Macierzyństwo zbliża także celebrytki...