• Informacje na temat:

  mama joanna

Artykuły na temat: mama joanna
 • Joanna Moro znów tęskni za mamą

  Mama Joanny Moro przez długi czas była dla niej wsparciem w codziennych obowiązkach. Jak dowiedział się jeden z tygodników, właśnie wróciła do Wilna...

 • Joanna Jabłczyńska: Z ekranu na salę sądową

  Niektórzy żartują, że Joanna Jabłczyńska urodziła się w studiu dubbingowym. Rzeczywiście, miała 5 lat, kiedy Kasia z "Tajemnicy zielonej skarbonki" przemówiła jej głosem.

 • Joanna Koroniewska i Joanna Racewicz: Przyjaciółki od serca?

  ..."Asia to petarda, o czym nikogo nie muszę przekonywać. Koronka, love" - napisała pod wspólnym zdjęciem ze stołecznej wystawy Joanna Racewicz (45 l.). Na reakcję przyjaciółki nie musiała długo czekać(...) miała tylko 22 lata, kiedy zmarła jej ukochana mama, najbliższa jej osoba. Gdy sama witała na świecie córeczki, brakowało jej kobiecego wsparcia, kogoś, kto by jej doradził. - W pewnym momencie...

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

 • Joanna Koroniewska poddała się badaniom. "Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama"

  Joanna Koroniewska (41 l.) wie doskonale, jak trudno żyć, gdy zabraknie mamy oraz że choroba nie wybiera i może dopaść każdego. Zadbała o to, by jej córeczki nie musiały przechodzić, jak ona, przez traumatyczne chwile. Teraz zachęca innych.

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Na mamę zawsze mogą liczyć

  Zbliża się moment, w którym Joanna Koroniewska (39 l.) i jej mąż Maciej Dowbor (39 l.) powitają na świecie drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka. Aktorka i prezenter mają pełne wsparcie Katarzyny Dowbor (58 l.), która pomaga im, jak tylko może.

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • Joanna Moro o konflikcie w rodzinie: Mama i mąż nie zgadzają się ze mną

  Aktorka Joanna Moro (32 l.) dwójkę swoich synów - siedmioletniego Mikołaja i niespełna pięcioletniego Jeremiego - lubi wychowywać bezstresowo. Nie podoba się to jednak jej mamie i mężowi.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

Zdjęcia na temat: mama joanna
Wideo na temat: mama joanna
 • Joanna Krupa udzieliła wywiadu z mamą. Nie oszczędza znanej córki

  Joanna Krupa dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak niezbyt często pokazuje się ze swoją mamą Jolantą. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziały one o swojej relacji. - Mama jest dla mnie przyjaciółką bardziej niż mamą – wyjaśniła modelka. Okazuje się, że Jolanta jest często bardzo krytyczna wobec córki. Dlaczego? - Jak mi się coś nie podoba, to zawsze

 • "Moja mama jest przeciw"

  Joanna Jabłczyńska nie odda organów do przeszczepu...

 • Joanna Przetakiewicz o biedzie i luksusie. "Mam ekstremalnie zamożnych znajomych w Bombaju"

  Joanna Przetakiewicz (49 l.) przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że przed udziałem w programie "Azja Express" nigdy nie miała do czynienia ze spartańskimi wyprawami z plecakiem i nocowaniem pod namiotem. Zawsze czuła się najlepiej w sytuacjach, kiedy miała pełny komfort. Nie ma jednak w zwyczaju narzekać i użalać się nad sobą. W Indiach zauważyła, że osoby najbardziej szczęśliwe są

Dyskusje na temat: mama joanna