• Informacje na temat:

  mama kaczyńska

Artykuły na temat: mama kaczyńska
 • Marta Kaczyńska poznała mamę ukochanego! To było wyjątkowe spotkanie!

  Marta Kaczyńska (37 l.) pod sercem nosi dziecko ukochanego. Nic dziwnego, że przyszedł czas, by nawiązać bliższe kontakty z jego rodziną. W planach jest też ślub kościelny.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Marta Kaczyńska pochwaliła się brzuszkiem!

  Marta Kaczyńska (38 l.) odlicza dni do porodu. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym jej brzuszek jest już naprawdę imponujących rozmiarów...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Słowa Marty Kaczyńskiej przeraziły jej sympatyków! Chodzi o samobójstwo!

  Marta Kaczyńska (38 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie rosnącej liczy samobójstw wśród młodych ludzi...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Marta Kaczyńska z synkiem na plaży! Odsłoniła ciało po ciąży! Wow!

  Marta Kaczyńska (38 l.) na jednej z nadbałtyckich plaż wywołała prawdziwą furorę. Jej ciało w bikini wygląda imponująco. Nie można zapominać, że rok temu urodziła swojego synka...

 • Kaczyński: Zlikwidować ten program

  Jarosław Kaczyński domaga się zlikwidowania popularnego magazynu satyrycznego telewizji TVN24 - "Szkło kontaktowe". Z kolei inny poseł PiS miał przeprosić za wczorajszą awanturę dotyczącą programu.

 • Marta Kaczyńska przedstawiła Piotra Marcinowi Dubienieckiemu. Oto kulisy

  ...​Marta Kaczyńska (37 l.) dla dobra dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Najpierw wybaczyła ich ojcu, a teraz i jego nowej żonie. Marcin Dubieniecki (37 l.) miał też okazję poznać jej partnera.

 • Media przeszkadzają Kaczyńskiemu?

  Sporo emocji wywołał list prezesa Jarosława Kaczyńskiego do członków partii Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński przekonuje, że medialne informacje o partii są mocno zniekształcone, a media chcą "zdezawuować, skłócić, podważyć pozycję kierownictwa partii".

Wideo na temat: mama kaczyńska
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.