• Informacje na temat:

  mama kazadi

Artykuły na temat: mama kazadi
 • Kongijskie wesele Kazadi! Pojawiły się problemy!

  Patricia Kazadi (31 l.) niedawno podzieliła się z mediami wizją swojego wymarzonego ślubu. Miała już nawet wymarzonego faceta. Teraz okazuje się, że znów jest sama?

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • Kazadi: Nie mam faceta i jestem szczęśliwa

  Patricia - podobno Polacy mają problem z prawidłowym zapisem pani imienia. To denerwujące? Patricia Kazadi (25 l.): Niestety, tak. Już w podstawówce pani od polskiego na dyktandzie odejmowała mi(...) rok musiał spędzić na nauce języka polskiego. Przyjechał w tym celu do Lublina, gdzie moja mama zdobywała wykształcenie muzyczne. Poznali się w akademiku. Tata zakochał się już pierwszego dnia...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Patricia Kazadi: Dlaczego usunęła się w cień?

  Patricia Kazadi (29 l.) wytłumaczyła, dlaczego w ostatnim czasie mniej się udzielała w życiu publicznym.

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • "Bodo": Patricia Kazadi pisze książkę o polskim show-biznesie!

  Patricia Kazadi, czyli Reri z „Bodo”, bardzo poważnie traktuje swoją karierę, ale z dużym dystansem podchodzi do bycia... gwiazdą. O tym, jak działa polski show-biznes i jacy są naprawdę rodzimi celebryci, zamierza opowiedzieć w książce, którą właśnie pisze!

 • Józef Pawłowski warszawskim łobuzem

  Po występie w "Mieście 44" Józef Pawłowski przyjął propozycję zagrania w kolejnej produkcji osadzonej w czasach międzywojennych. W serialu biograficznym o Eugeniuszu Bodo wcieli się w postać warszawskiego łobuza, który zaprzyjaźnił się z głównym bohaterem.

 • "Bodo": Patricia Kazadi jest swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. "Jestem swoim największym krytykiem" - mówi PAP Life Kazadi.

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

Wideo na temat: mama kazadi
 • Patryszja Kazadi świętuje urodziny z mamą i Agnieszką Jastrzębską!

  Kilka dni temu Patryszja Kazadi świętowała swoje 29. urodziny. Do jednego z warszawskich klubów celebrytka zaprosiła znajomych oraz mamę i Agnieszkę Jastrzębską, która oczywiście przybyła na urodziny z kamerą TVN. "Chyba pięć albo sześć lat Patricia nie miała okazji urządzić imprezy" - żaliła się mama Kazadi. Zaprosilibyście na urodziny Jastrzębską? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

Dyskusje na temat: mama kazadi
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  moim zdaniem "druga szansa" to gniot nad gnioty, a "Bodo" to kawałek naszej historii, chociaz z pewnymi mankamentami (Gasiorowska, Ada, Nora Ney, Herbuś), Kazadi może i dobra, ale opatrzona, pozostali bardzo dobrze, a najlepsza mama Bodo i aktorzy odgrywający Bodo.

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Gąsiorowska jako Pogorzelska - to nieporozumienie, podobnie Herbuś, jako Pola Negri, a Patrycja Kazadi może nienajgorsza, ale wszedzie jej było pełno. Najlepsi: obaj Bodo, mama Bodo, Dymsza, Solorz oraz wszyscy ich przyjaciele, bez wyjatku, byli swietni. Ada - kiepska i sztuczna, głos okropny.

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Nie podobała mi się córka Braunek (stara twarz, męski głos, drewniana gra), podobnie nie akceptuję drewna tańczącego na scenie (Gasiorowska), lub karlicę w roli Poli Negri. W Polsce corocznie kończy tyle adeptów sztuki aktorskiej, a my wciąż musimy oglądać miernoty, bo mają układy. Królikowski był dobry, podobnie jak jego nastepca, oraz koledzy Bodo i jego mama. Kazadi jest mocno oklepana