• Informacje na temat:

  mama kocha sie z synem

Artykuły na temat: mama kocha sie z synem
 • "M jak miłość": Teresa Lipowska kocha żyć

  ...odważyłam się tam pojechać, ale z synem. Moja trauma minęła. A co robi pani w wolnym czasie, gdy jest pani w Warszawie? - Mój ulubiony wypoczynek to wycieczki rowerowe do Lasu Kabackiego. Czasami(...) zasługą. W jakich okolicznościach odbywały się wasze rozmowy? - Spotykałyśmy się w moim mieszkaniu. Ja siedziałam na fotelu, Ilona na kanapie, piłyśmy herbatkę. Przed nami była sterta zdjęć. Trzeba...

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Zenon Martyniuk wierzy, że syn się poprawi. "To w gruncie rzeczy dobry chłopak"

  ...modlitwy oraz zapewnienia o zachowaniu trzeźwości. Dla córeczki, ukochanej kobiety i dla siebie.  - Gdy mam je obok, czuję się silniejszy. Z dobrymi chęciami i boską pomocą uratujemy naszą rodzinę(...), jak tuż przed sylwestrem pijany nie chciał wpuścić żony do domu. Sielanka nie trwała jednak długo. Dziewczyna wystąpiła o rozwód. Ale Daniel tęsknił za nią i małą Laurą. - Byłem zbyt zapatrzony...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Bartosz Obuchowicz kocha być tatą! Swojego stracił, gdy był dzieckiem

  ...w filmie "Cwał" Krzysztofa Zanussiego otrzymał nagrodę w Gdyni za najlepszą kreację dziecięcą. Mama była dumna. Dziś mieszka razem z synem w jednym domu.  Od dwóch lat jest już na emeryturze(...)"Mój ojciec, inżynier budowlany, mimo obowiązków związanych z pracą, zawsze znajdywał czas, żeby zająć się nami, czyli synem i dwiema córkami" - opowiada "Dobremu Tygodniowi" aktor Bartosz Obuchowicz...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • "Strażacy": Jacek Lenartowicz kocha i wymaga

  ...w ludzkiej skórze. - Jest zdecydowanie twardym facetem, zresztą pracując kilkadziesiąt lat w ciągłym stresie nie może być inaczej. Poza pewną obowiązującą w straży hierarchią, Kosmala ma w sobie dużo(...) musi być sinusoida. Przez dłuższy czas Janek i Olga (Marta Ścisłowicz) chodzili do siebie jak czapla z żurawiem, aż w końcu ona wyjechała do Szwecji. Mam nadzieję, że produkcja mnie za nią nie wyśle...

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • "Ranczo": Marta Lipińska kocha jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".