• Informacje na temat:

  mama madzi tańczy

Artykuły na temat: mama madzi tańczy
 • Nie mam w domu telewizora

  Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" Anna Mucha nie może opędzić się od ofert pracy. Nadal gra Madzię Marszałek w "M jak miłość", przyjęła rolę w serialu "Usta Usta" w TVN i do tego jeszcze została jurorką w "You Can Dance".

 • Jacek Borkowski: Dzieci idą moją drogą

  ..."Ależ to jest piękny moment dla ojca, kiedy widzi swoje dziecko na scenie. A moja Madzia śpiewała solo piosenkę "Tomorrow" z musicalu "Annie" w Teatrze Roma. Byliśmy na jej występie w komplecie - ja(...) warsztatowej Akademii Musicalowej i chce być artystką tak, jak... tata w jej wieku! - Zacząłem uczyć się śpiewu i gry na instrumentach mając 9 lat, mama woziła mnie 2 razy w tygodniu z podwarszawskich Ząbek do...

 • "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Marcin i Rafał Mroczkowie nigdy nie marzyli o karierze filmowej. Chcieli zostać zawodowymi... żołnierzami. Byli na wakacjach, gdy ich mama Halina dowiedziała się, że pewien reżyser szuka bliźniaków(...) pieprzyk na podbródku i wyraźną szparkę między górnymi jedynkami. Rafał ma większy, wydatniejszy od brata nos. Bracia różnią się nie tylko wyglądem, ale też charakterami. Choć nawet mama chłopców nie jest...

 • Serialowy przewodnik

  ...! Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   "M jak miłość" odc. 1052 Paweł dowiaduje się od Ali, że dziewczyna jest zazdrosna o Madzię(...), Brennera. Okazuje się, że żona wolałaby tańczyć salsę.

 • "M jak miłość": Podróż do raju?

  Kościół był zimny, ale atmosfera gorąca. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotr (Marcin Mroczek) wreszcie powiedzieli sobie: "tak"!