• Informacje na temat:

  mama małej madzi

Artykuły na temat: mama małej madzi
 • Matka Madzi drży o swoje życie!? "Więźniarki chciały zlinczować Katarzynę W."

  Kilka lat temu sprawą zabójstwa małej Madzi żyła cała Polska. Z pomocą w rozwikłaniu zagadki pospieszył sam detektyw Rutkowski.  Szybko okazało się, że nikt dziecka nie porwał, gdyż zostało zabite(...) gruntowny remont i zmieniono układ wielu pomieszczeń i miejsc wspólnych. Teraz mama Madzi nie była już tak bezpieczna.  Jak dowiedział się tabloid, w obawie o bezpieczeństwo Katarzynę W. przeniesiono do...

 • Kasia Cichopek: Podwójna mama

  Kilka dni temu Katarzyna Cichopek, gwiazda serialu "M jak miłość", urodziła syna - Adasia Hakiela. To jej pierwsze nieserialowe dziecko.

 • Mama Madzi: W więzieniu tryska humorem!

  Wygląda na to, że to nie koniec sprawy małej Madzi z Sosnowca. Skazana za zabójstwo mama nie zamierza się poddawać i wraz ze swoim adwokatem już przygotowuje się do złożenia apelacji. "Oboje z moją klientką jesteśmy dobrej myśli i wierzymy w to, że apelacja przyniesie skutek, a wyrok zostanie zmieniony. Oczywiście chodzi nam o uniewinnienie" - zdradza "Faktowi" mec. Arkadiusz Ludwiczek...

 • Mucha wróciła na plan "M jak miłość"

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • Tak zmieniła się mama małej Madzi

  ...22-latka wraz z mężem układa sobie życie z dala od rodzinnego Sosnowca. Jest nie do poznania. Dziennik "Fakt" publikuje jej zdjęcia po metamorfozie - skórzana kurtka, stylowe kozaczki, krótka blond fryzura i modne okulary w czarnych oprawkach. Tak dzisiaj wygląda matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Według informacji tabloidu, para żyje normalnie - wychodzi na zakupy, spacery, do lekarza...

 • Doda kontra Jacek Żakowski. Co z tego wyniknęło?

  Jednym z ciekawszych wydarzeń prasowych tygodnia jest wywiad Jacka Żakowskiego z Dorotą "Dodą" Rabczewską. Kontrowersyjna piosenkarka wyznała, że z powodu Kościoła nie wierzy już w Boga. Zaatakowała też redaktorkę naczelną kolorowego magazynu.

 • Agata Buzek zagra matkę Madzi?

  Reżyserka Iwona Sadowska przygotowuje się do nakręcenia filmu o śmierci małej Madzi z Sosnowca.

 • "Mam talent": Kontrowersje wokół Magdy

  Triumf 11-letniej Magdy Welc w trzeciej edycji "Mam talent" spotkał się z wieloma ciepłymi słowami i gratulacjami, ale też nie mniej licznymi krytycznymi komentarzami.

 • "Matka Madzi to zakłamane dziewuszysko!"

  Krzysztof Rutkowski (51 l.) wcześniej bronił mamy małej Madzi i zapowiadał, że w razie potrzeby pomoże jej i jej mężowi uciec za granicę. Dziś w wywiadzie dla "Faktu" stwierdza, że 22-latka to(...) miłości wyleczy, że to będzie koniec!" - zwierza się tabloidowi. Podobno odnaleziona po ucieczce matka Madzi również zapowiedziała, że nie wróci do męża.

 • Królikowski: Rewolucja w "Ranczu"!

  Spełnia się w jednym serialu w roli kloszarda, żeby zaraz w innym... rozpocząć pracę nauczyciela dobrych manier. Sam - jak wspomina - nie przepadał za szkołą, nawet teatralną, ale dziś będąc ojcem piątki dzieci, z podziwem patrzy na trud nauczycieli.

Dyskusje na temat: mama małej madzi
 • Re: Uodporniła się na krytykę

  Witam, Kasię lubiłam w roli Kingi, akurat w tym była świetna, później poszła do tańca z gwiazdami też dała radę, następnym etapem był program jak oni śpiewają i tam niestety poległa, później były program sexy mama, uważam że też jest sztuczna, a ostatnim krzykiem rozpaczy był występ u Lisa gdzie stwierdziła że matka małej Madzi z Sosnowca miała efekt zająca, użyła tego terminu zupełnie go nie