• Informacje na temat:

  mama mariki

Artykuły na temat: mama mariki
 • Natalia Kukulska znów zostanie "mamą"!

  Natalia Kukulska to mama ideał, troskliwa, świetnie zorganizowana. Ma już kilku chrześniaków, ale na tym nie koniec...

 • Antoni Królikowski chce zająć się reżyserią filmów

  Antoni Królikowski nie porzuci filmu dla kariery telewizyjnej. Aktor przyznaje, że obecne obowiązki zawodowe jako gospodarza telewizyjnego show "SuperSTARcie" dają mu dużo satysfakcji, ale to film jest jego przyszłością. Chciałby też wrócić do reżyserii, ale brak mu czasu na własny projekt filmowy.

 • Marika żałuje, że zaprosiła Maffashion na swój sekretny ślub? "Rzecz wymknęła się spod kontroli"

  .... Robił je mój przyjaciel. To była jedyna osoba namaszczona, żeby robić zdjęcia. Oczywiście mama i tata też mogli. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę zdjęcia" - dodaje. Pamiętajcie, żeby zapraszać na...

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Marika dumna: W ogóle nie tyję. Pasuje na mnie sukienka z ósmej klasy podstawówki!

  W szafie Mariki znajduje się kilka ubrań, z którymi celebrytka nie potrafi się rozstać. Jednym z nich jest sukienka, którą miała na sobie podczas balu ósmoklasisty wydanego z okazji zakończenia szkoły podstawowej.  - Co zaskakujące, wciąż ta sukienka jest na mnie dobra, więc ja się nie zmieniam w czasie w ogóle, nie tyję, jestem ciągle taka sama - mówi z dumą agencji informacyjnej...

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

 • Szkoła

  ...urlop. Mama nastolatek zostawia im 500 zł, które mogą wydać tylko w nagłym wypadku. Licealista Maciek Petrus podrywa Karolinę, żeby wyciągnąć od niej pieniądze. Ta nieświadoma podstępu daje się uwieść...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Marta Kosakowska była bliska samobójstwa! Jej życie odmieniła modlitwa

  Marta Kosakowska (35 l.), znana pod pseudonimem Marika, po rozwodzie imprezowała i powoli staczała się na dno. Była bliska samobójstwa. Pomogła jej modlitwa.

 • Marika zawija sreberka

  "Album mam nadzieję będzie rewolucyjny" - tak o następcy swojego debiutu "Plenty" mówi Marika, jedna z najzdolniejszych wokalistek sceny okołoreggae'owej.

Wideo na temat: mama mariki
 • Marika o katolikach: im bardziej stają się religijni, tym bardziej gubią Boga

  Marika przyznaje, że często i w różnych sytuacjach szczerze rozmawia z Bogiem, powierza mu swoje troski i radości. Od kościoła trzyma się jednak z daleka! - Mam wrażenie, że im bardziej człowiek staje się religijny, czyli im bardziej dba o formę, obrządek, tym bardziej gubi poszukiwanie Boga. Niektórzy odnajdują się w różnych rytuałach religijnych, ja czasami też, ale absolutnie nie jest to dla mnie najważniejsze, czasami wręcz mi to przeszkadza w szukaniu Boga i dotykaniu jakoś tam jego...