• Informacje na temat:

  mama mariusza

Artykuły na temat: mama mariusza
 • Mariusz Czajka: Ania wyrwała mnie z piekła

  Kiedy miał zaledwie 9 lat, stracił ukochanego ojca. Jego tata, Zenon, był harcmistrzem ZHP i wielkim autorytetem dla syna. Gdy odszedł, mama wychowywała chłopca samotnie. Trauma pozostawiła ogromną(...) przemianie. Na jedno z takich spotkań zaprosiła Mariusza. - Prowadził je ksiądz, z którym sporo wtedy rozmawiałem. Wreszcie zdecydowałem się przystąpić do spowiedzi i komunii świętej - opowiada...

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Anna Michalska (36 l.), która zerwała zaręczyny ze swoim wybrankiem w programie "Rolnik szuka żony 2", przerwała milczenie! Kobieta zdradziła, dlaczego odrzuciła uczucie Mariusza Smagi (39 l.)!

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Wrocławiu. Samotnie wychowuje syna. "Ania jest urocza, piękna, szczuplutka, bardzo miła" - zachwala nową dziewczynę Mariusza jego mama na łamach "Faktu". To ta kobieta wspierała go, gdy dostał kosza(...) ukochany syn i mama" - mówił niedawno znajomy uczestnika show. Trzymacie kciuki? Ciekawe co na to wszystko Anna Michalska?

 • Sylwia Wysocka: Miała romans z Mariuszem Trelińskim

  Dla miłości gotowa była na najbardziej szalone rzeczy. Wybrała jednak stabilizację.

 • ...osobistego świata.  Wszystkie powitania były bardzo ciepłe i widać, że pomiędzy niektórymi uczestnikami pojawiły się już uczucia.  Tak jest z pewnością w przypadku rolniczki Ani i Mariusza.  Mężczyzna nie(...) z Mariuszem odniosłam wrażenie, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. (...) Powiedział mi, że z tą kobietą może spędzić resztę życia" - wyjawiła mama uczestnika przed kamerami.  Mariusz przygotował się na...

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • Burza na profilu Mariusza Szczygła! "Czy jest pan gejem?"

  Pod postem Mariusza Szczygła (52 l.) jeden z internautów zapytał, czy reportażysta jest gejem. I się zaczęło...

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".

Zdjęcia na temat: mama mariusza
Wideo na temat: mama mariusza