• Informacje na temat:

  mama marysi

Artykuły na temat: mama marysi
 • "Klan": Elżbieta nie chce wymazać Marysi ze swego życia!

  Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) postanowi odwiedzić Marysię (Iga Naklicka). - Po co się pchasz w cudze życie? To nie jest twoja wnuczka! - przypomni jej Jerzy (Andrzej Grabarczyk). - Zostań w domu - poradzi żonie, ale ona postawi na swoim i spotka się z Sandrą (Magdalena Górska) i jej córeczką.

 • Czesław się kończy czy dopiero zaczyna?

  - Nie powinienem narzekać na uwagę medialną. A i tak to robię. Zachowuję się jak mały gówniarz, który po prostu jest rozpieszczony. Może to są moje kompleksy, które przemawiają. Może mam poczucie, że mam prawo być na każdym salonie - mówi Interii Czesław Mozil.

 • Martyna Wojciechowska dumna ze swojej córki! Marysia poszła w jej ślady

  Martyny i ojciec jej córeczki. Mimo wszystko mama i córka nie załamały się. Wręcz przeciwnie, dziewczyny starają się korzystać z każdej wspólnej chwili i cieszyć się swoją obecnością. Martyna chętnie wybiera się na wycieczki ze swoją córeczką. Wygląda na to, że zaszczepiła również w Marysi zmysł podróżnika. Dziewczynka nie boi się wyzwań, jest rezolutna - całkiem tak, jak jej mama. Oprócz tego widać...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • "M jak miłość": Marysia zerwie z Bilskim!

  ...wszystkim, tymi ciągłymi zmianami... bardzo zmęczona. - O czym ty mówisz, Marysiu? - zapyta skonsternowany Robert. - O tym, że... Chcę przerwy. Chcę odpocząć. Od Artura i... od ciebie - usłyszy w odpowiedzi. Tyle że biznesmen nie przyjmie decyzji Marysi spokojnie - pewien z kolei, że stoi za nią Artur. - Nie wierzę... - skomentuje. - Nie mówisz tego poważnie... Przecież ostatnio tak...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • "Rolnik szuka żony 3": Dlaczego Szymon odrzucił Marysię? Będzie zwrot akcji?

  Szymon Łopacki (29 l.) wydawał się zauroczony Marysią (29 l.). Nawet jego rodzinie, a zwłaszcza mamie, dziewczyna bardzo przypadła do gustu. Widzowie sądzili, że to może być para, której uda się zbudować trwały związek. Stało się jednak inaczej. Dlaczego rolnik odrzucił uroczą blondynkę?

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Martyna Wojciechowska ma wspaniałą córkę! Marysia pomaga potrzebującym

  Martyna Wojciechowska (42 l.) to dziennikarka i podróżniczka, ale także kobieta o wielkim sercu. Jej córka Marysia (8 l.) pilnie ją naśladuje.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

Zdjęcia na temat: mama marysi
Wideo na temat: mama marysi
 • "M jak miłość": Rogowski bierze Marysię na litość?

  z ukochaną - postanawia działać. I kilka godzin później sam odwiedza rywala w szpitalu… - Przestań się w końcu nad sobą użalać i brać Marysię na litość… To żenujące!

 • Martyna Wojciechowska: Przekonanie, że kobieta powinna mieć partnera, jest przestarzałe

  Martyna Wojciechowska po śmierci Jerzego Błaszczyka, ojca swojej córki Marysi, nie planuje wiązać się z żadnym mężczyzną. Opowiedziała o tym w programie "Uwaga". "Jest takie jakieś przekonanie, że(...) życie, że ja i Marysia jesteśmy kompletne. Pewnie za chwilę Maryśka będzie chciała mieć swoje życie, ja wtedy się zastanowię" - stwierdziła w programie. (Uwaga TVN/x-news)

 • Wojciechowska: Zdaniem lekarzy nie powinnam zajść w ciążę

  Martyna Wojciechowska zdradziła w programie "Uwaga", że lekarze nie dawali jej żadnych szans na zajście w ciążę. Gdy pogodziła się już z tą myślą, dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ojcem Marysi jest nurek Jerzy Błaszczyk. Na salonach plotkuje się jednak, że Martyna związana jest ze swoją bliską przyjaciółką - Anitą Werner. Dziennikarka pytana, czy Wojciechowska faktycznie jest "jej

Dyskusje na temat: mama marysi
 • Re: "Klan": Kto jest ojcem Marysi? Sekret Sandry w końcu wyjdzie na jaw...

  Mama Michała jest taka "dobra" że aż mdli wszystkich by ugościła wszystkim by pomagała a nie rozumie że może oni sobie tego nie życzą, mnie taka mama czy teściowa zemdliłaby na całe życie. Powinna pracować w hospicjum albo zostać księdzem z powołania i służyć gdzieś w Afryce.

 • Re: "Pierwsza miłość": Droga do szczęścia Marysi

  Aneta dzis a Aneta ta z Mikołajem to jakby dwie rózne osoby, dzis fajna i sexowna mama a dawniej wiejska zakonnica. Życzę jej aby szczęście było zawsze przy niej , aby grała jak najwięcej ról bo widac, że przeszła trudny okres dla niej samej ale poradziła sobie, tak trzymaj Aneta, wiele osób bardzo mocno trzyma za ciebie kciuki. Wesołych Świat z KaRpacza

 • Re: "Barwy szczęścia": Mama Glinka

  może kasia odbije męża marysi, oj będzie się działo ... serial dla ....

 • Re: "M jak miłość": Odbierze jej Basię?

  Hubert... Wracaj do Marysi! NATYCHMIAST! Marysia znowu pakuje się w kłopoty nie pozwól na to!!!