• Informacje na temat:

  mama moniki richardson

Artykuły na temat: mama moniki richardson
 • Monika Richardson: Pozostawiliśmy za sobą parę poranionych osób

  Monika Richardson (42 l.) zdaje sobie sprawę, że wiążąc się ze Zbyszkiem Zamachowskim, skrzywdziła jego żonę i dzieci. Dziennikarka postanowiła więc nie obnosić się ze swoim kolejnym ślubem i wyjść za aktora w ukryciu.

 • Święta Moniki Richardson

  W domu Moniki Richardson tegoroczne święta upłyną pod znakiem pysznego lenistwa. W tym roku prezenterka razem z dziećmi wybiera się w podróż do Wrocławia. Wyprawa będzie o tyle wyjątkowa, że rodzinie towarzyszyć będzie suczka Jumba.

 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  ..."Najlepsza mama" i "najlepszy ojczym" - takimi koszulkami, świątecznymi prezentami od syna kilka dni temu pochwaliła się w internecie Monika Zamachowska. Dziennikarka jest dumna, że wraz z mężem(...) z pierwszym mężem, dziennikarzem i podróżnikiem, Willem Richardsonem. Znajomość z Malcolmem szybko przerodziła się w gorące uczucie. W 2001 roku wzięli ślub. Wkrótce na świecie pojawił się Tomasz, kilka lat...

 • Monika Richardson: W cieniu dramatu

  Nie tak wyobrażała sobie wejście w nową dekadę życia. Los zdecydował, że stanęła wobec prostych pytań o sens istnienia.

 • Świąteczne wspomnienia Moniki Richardson

  Jakie będą święta Moniki Richardson w tym roku? Na pewno spędzone w licznym rodzinnym gronie. "Z całą rodziną jedziemy do domu pod Poznaniem, gdzie zbira się rodzina ze strony mojej mamy. Będzie nas 40 osób, najbliżsi zjadą się z całej Polskie - z Warszawy, Kalisza, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego. I tam właśnie, jak co roku, spędzimy święta" - powiedziała PAP Life Monika Richardson.

 • Rodzinne święta Richardson

  Jakie będą święta Moniki Richardson w tym roku? Na pewno spędzone w licznym rodzinnym gronie. - Z całą rodziną jedziemy do domu pod Poznaniem, gdzie zbiera się rodzina ze strony mojej mamy - zapowiada dziennikarka.

 • Dramat Moniki Richardson. Grozi jej paraliż!

  Celebrytka nie ma łatwego  życia. Od dwóch lat musi zmagać się z zarzutami, że rozbiła związek Zbyszka Zamachowskiego (52 l.) i Oli Justy. Ma żal do mediów, że z góry ją osądziły i tylko ją obwiniają za rozpad małżeństwa ukochanego. Niestety, to nie jedyne problemy w życiu Richardson, z którymi musi się zmagać. O wiele poważniejsze dotyczą jej stanu zdrowia. Okazuje się, że Monika cierpi na...

 • Monika Richardson: Nie jestem stara!

  Monika Richardson zdradza, jak dba o urodę. Przy okazji dziennikarka podkreśla jednak, że najważniejsze jest dla niej to, co mamy w sobie.

 • Aleksandra Justa pierwszy raz odpowiada Richardson!

  W rozmowie z magazynem "Pani" aktorka nie komentuje wprost słów nowej żony Zbyszka, Moniki Richardson, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że był on nieszczęśliwy w małżeństwie, gdyż Justa go nie doceniała i przesuwała jak mebel z kąta w kąt.  Aktorka twierdzi, że trudny okres rozwodu przeżyła tylko dzięki wsparciu najbliższych. Jak mówi, długo walczyła o męża, niestety wybrał on inną kobietę...

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

Wideo na temat: mama moniki richardson
 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą(...) najstarszą córkę na Facebooku. Ciekawe jaka będzie odpowiedź Moniki? Czy odbiję piłkę na portalu społecznościowym, czy może załatwi sprawę w cztery oczy? (Agencja TVN/x-news)