• Informacje na temat:

  mama na obcasach

Artykuły na temat: mama na obcasach
 • "Na dobre i na złe": Obcasem i pięścią

  Doktor Gracz zmienia się w dziewczynę, a Michał w worek treningowy dla Falkowicza!

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • ...poporodowej depresji czy choćby zwykłej bezradności i strachu. I że można to wszystko - płaski brzuch, szczęśliwa, aktywna mama - osiągnąć w pojedynkę - bez sztabu opiekunek, pomocy domowych i góry...

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • Anna Przybylska miała tyle planów! Teraz spełnia je jej mama

  Anna Przybylska (†36 l.) do ostatniej chwili planowała ciekawe podróże i atrakcje dla swoich pociech. Teraz realizuje je jej mama, Krystyna.

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

 • Joanna Moro o konflikcie w rodzinie: Mama i mąż nie zgadzają się ze mną

  ...obcasach, bo ciągle się ruszamy, razem uprawiamy różne sporty. Uważam, że dla dzieci bardzo ważna jest zorganizowana aktywność fizyczna. Jest pani konsekwentną mamą? - Ja uważam, że tak, ale moja mama(...)? - Niezbyt wiele, ale uwielbiam za to różne olejki do ciała i do twarzy. A do nich warto wykonać masaż, który dotlenia skórę. Niestety, jako pracująca mama nie mam zbyt wiele czasu na rozmaite zabiegi...

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  - Zapobieganie to mój priorytet. Dbam o to, by ryzyko było jak najmniejsze, bo każda drobna kontuzja zwiększa ryzyko następnej. Zazwyczaj o wiele gorszej i trudniejszej w leczeniu - mówi doktor opiekujący się uczestnikami programu.

 • Karolina Malinowska ostro o mamach celebrytkach!

  Muchę. Nie tak dawno okazało się jednak, że Malinowska dostała właśnie nowy kącik poradniczy o wdzięcznej nazwie "Misja mama". W ramach promocji pokazała się niedawno z mężem i dziećmi na okładce jednej z gazet. Teraz postanowiła dopiec swoim rywalkom-celebrytkom. Na pierwszy ogień poszła Anka Mucha... "Anna Mucha w ciąży i po ciąży biegała na obcasach i jakkolwiek ją kocham, to wiem, że tak...

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

Wideo na temat: mama na obcasach
Dyskusje na temat: mama na obcasach
 • Re: Lepiej późno niż wcale

  A ja uważam że ten serial jest wyjatkowy!! inny niz wszytskie, fabuła swietna, aktorzy grają rewelacyjnie, rozsmiesza mnie a po całym szalonym dniu taki relaksik to dla mnie rozkosz! Jedyny minus jaki w nim sie pojawił to Mucha:/