• Informacje na temat:

  mama opisuje

Artykuły na temat: mama opisuje
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: tygodnik opisuje ich spotkanie na plaży

  Po tym, jak Marcin Dubieniecki (36 l.) opuścił areszt, on i Marta Kaczyńska (36 l.) niemal ze sobą nie rozmawiali. Dziś to już przeszłość. Choć ich uczucie się wypaliło, dobrze czują się w swoim towarzystwie.

 • Paweł Kukiz: Jeśli tkniecie moją rodzinę, osobiście was dopadnę

  Paweł Kukiz "zaleca" dziennikarzom, by nie próbowali opisywać jego życia prywatnego.

 • Justyna Żyła cieszy się na Instagramie: "Zostałam mamą"

  Justyna Żyła (30 l.) nie posiada się z radości! Na swoim profilu w mediach społecznościowych właśnie ogłosiła, że... "została mamą". Wpisowi towarzyszy jej zdjęcie z dzieckiem. O co chodzi?

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Patrycja Pająk w zaawansowanej ciąży! "Mam straszny kryzys"

  Patrycja Pająk założyła bloga, na którym opisuje przebieg swojej dość zaawansowanej już ciąży, o której dowiadujemy się dopiero teraz!

 • Czesław się kończy czy dopiero zaczyna?

  - Nie powinienem narzekać na uwagę medialną. A i tak to robię. Zachowuję się jak mały gówniarz, który po prostu jest rozpieszczony. Może to są moje kompleksy, które przemawiają. Może mam poczucie, że mam prawo być na każdym salonie - mówi Interii Czesław Mozil.

 • Danuta Stenka: Mam kochliwą naturę

  ...następnej stronie... - Czuły i wrażliwy na kobiece piękno uwodziciel z klasą. Do tego jeszcze wybitny intelekt - opisuje go znajoma. Imponował Danucie, która była pod jego ogromnym urokiem...

 • Marek Piwowski: Drugie imię - ironia

  - Mam zasadę, żeby dwa razy nie mówić tego samego. Mój życiorys za każdym razem musi być inny - uważa Marek Piwowski.

 • Omenaa Mensah pochwaliła się córką! Wdała się w mamę?

  Omenaa Mensah (36 l.) postanowiła pojawić się na finale „Top Model” ze swoją 13-letnią córką Vanessą. Bardzo chętnie pozowały do wspólnych zdjęć i były w naprawdę znakomitych humorach. Widać, że mają ze sobą świetny kontakt! Choć nie zawsze było łatwo. „Ona jest taką dziewczynką, która przechodziła chyba wszystkie bunty, które w podręcznikach psychologii są opisywane” – zdradziła niegdyś pogodynka.

 • Hozier na Open'er Festival 2015

  Pochodzący z Irlandii Hozier, jedno z największych muzycznych odkryć 2014 roku, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Jego utwór "Take Me To Church" to niekwestionowany przebój ostatnich kilku miesięcy.

Zdjęcia na temat: mama opisuje
Dyskusje na temat: mama opisuje