• Informacje na temat:

  mama przybrała

Artykuły na temat: mama przybrała
 • Monika Zamachowska rozprawia o chorobie syna w gazecie! "Mam wyrzuty sumienia z powodu..."

  ...-letnim synu, którego zresztą zaangażowała do wspólnej sesji zdjęciowej. Chłopak cierpi na chorobę Aspergera. Troskliwa mama postanowiła opowiedzieć więc wszystkim, jak przebiegała historia jego...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Szczere wyznanie Anny Powierzy! Opowiedziała o swojej walce z depresją!

  Przez jakiś czas trudno było nie zauważyć tego, że Anna Powierza (38 l.) sporo przybrała na wadze. Media zjadliwie komentowały jej tuszę. Teraz aktorka przerwała milczenie i opowiedziała do czego to doprowadziło.

 • Rosamund Pike: Eksperyment na sobie

  Za główną rolę w "Zaginionej dziewczynie" dostała nominację do Oscara. Rosamund Pike opowiada o tym, jak pracowała nad tym filmem i dlaczego aktorzy to szczęściarze.

 • Dowbor: Kompleks grubaska nadal mam

  Maciej Dowbor (33 l.), przy okazji rozbieranej sesji dla "Twojego Stylu", zwierzył się ze swoich kompleksów.

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • Nicole Kidman: Adoptowana córka nie chce mieć z nią kontaktu!

  Córka Nicole Kidman (49 l.) i Toma Cruise’a (54 l.), której stworzyli dom, gdy była dzieckiem, nadal nie chce mieć żadnego kontaktu ze swoją przybraną mamą.

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Ola Kwaśniewska nie ćwiczy, bo ma problemy zdrowotne!

  To dlatego Ola Kwaśniewska (34 l.) tak ostatnio przybrała na wadze?

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

Wideo na temat: mama przybrała
 • Rafał Maślak o promowaniu swojej rodziny w mediach: To telewizje nas zapraszały!

  Rafał Maślak był niedawno krytykowany za publikowanie w mediach społecznościowych rodzinnych fotografii. Misterowi Polski zarzucano promowanie się kosztem bliskich i wystawianie na publiczny widok własnej prywatności. Model przyznaje, że nie spodziewał się, że zainteresowanie jego życiem prywatnym przybierze tak duże rozmiary, ale przekonuje również, że nie żałuje, że przedstawił swoich bliskich fanom. – Moja rodzina jest bardzo wartościowa, mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. To telewizje...