• Informacje na temat:

  mama radka majdana

Artykuły na temat: mama radka majdana
 • Mama Radka Majdana: Bardzo bym chciała wnuczkę!

  ...oni sami będą się z tego cieszyć, ale też mama Radka, Halina Majdan, o czym opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem". "Bardzo bym chciała mieć wnuczkę. Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak...

 • Czy to związek z Dodą (24 l.) zniszczył psychikę Radosława Majdana (36 l.) i zmienił sportowca nie do poznania? Takie podejrzenie ma matka piłkarza, Halina Majdan.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mieli problem. Co dalej z biznesem?

  Czarne chmury zgromadziły się nad małżonkami. Nieudane przedsięwzięcie męża od wielu tygodni spędzało Małgorzacie Rozenek-Majdan (40 l.?) sen z powiek. Teraz ona jest główną żywicielką rodziny, choć zapewne nie tak to sobie wyobrażała. Na szczęście starania Radosława Majdana (46 l.) przyniosły efekt. Pojawiły się nowe możliwości zarobku i para z radością może świętować.

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

 • Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan wezwani na "nagłą wizytę" do kliniki leczenia niepłodności

  Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) i Radosław Majdan (46 l.) wkrótce zostaną rodzicami?! Niewykluczone! Jak donosi jeden z tabloidów, małżonkowie zostali wezwani w trybie pilnym do kliniki leczenia niepłodności. Czyżby usłyszeli tam dobrą nowinę?

 • Radek: Z Dodą koniec

  Radosław Majdan kilka dni temu na swoim oficjalnym blogu poinformował o zakończeniu związku z Dorotą Rabczewską.

 • Radek Majdan zdradził kolejne szczegóły ich ślubu!

  Małgorzata Rozenek (wiek rozrodczy) przyznała, że starają się z Majdanem (43 l.) o dziecko. Czy nie wpłynie to na zmianę terminu ich ślubnej uroczystości?

 • Tata Dody niańczy Radka?

  Radosław Majdan (36 l.), choć rozwiedziony z Dodą (24 l.), wciąż może liczyć na wsparcie teścia - Pawła Rabczewskiego (59 l.), znanego sportowca i cenionego radnego miasta Ciechanów - pisze "Super Express".

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wyjawią w końcu swoją tajemnicę?

  Tygodnik "Rewia" donosi, że wielce prawdopodobne jest to, że młodziutka Małgorzata Rozenek (po trzydziestce) i jej nowy mąż ukrywają przed mediami pewien sekret. Ile w tym prawdy?

 • The Trash: Radosław Majdan zapowiada debiutancką płytę

  Kariera muzyczna byłego bramkarza reprezentacji Polski nabiera rozpędu. W 2014 roku ukazać ma się album zespołu The Trash, w którym Radosław Majdan jest gitarzystą. Obecnie trwają pracę nad debiutanckim materiałem.

Wideo na temat: mama radka majdana
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.