• Informacje na temat:

  mama roberta gawlińskiego

Artykuły na temat: mama roberta gawlińskiego
 • Robert Gawliński: Synowie sprawili, że zwolnił tempo

  Synowie Roberta Gawlińskiego (52 l.), 23-letnie bliźniaki Benjamin i Emanuel, podobni są do ojca jak dwie krople wody - to samo uwodzicielskie spojrzenie, ta sama burza włosów. Czy na tym(...) ważna. - Moja mama, gdy wracałem pijany nad ranem, histeryzowała. A ja robię synowi miętę i zimny okład na czoło. Klepię go po plecach i mówię: "Jutro będzie lepiej" - opowiada wokalista. Dla Roberta...

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Robert Gawliński jest gotowy na wnuki! Teraz liczy się tylko rodzina!

  Robert Gawliński (54 l.) to rockandrollowiec z krwi i kości, dla którego najważniejsza jest rodzina. To dzięki niej ma stały punkt odniesienia. W szczerej rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” wyjawił, że liczy na powiększenie rodziny w niedługim czasie!

 • Robert Gawliński zakłada nowy zespół

  Fanów Wilków uspokajamy - chodzi o drużynę wokalną do programu "Bitwa na głosy", którego trzecia edycja z udziałem m.in. Roberta Gawlińskiego ruszy jesienią.

 • Monika Gawlińska o życiu u boku Roberta: "Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna"

  ...się skłonić Roberta do zdrady. "Wiadomo, jak jest w trasie. Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna i nie umiałam sobie z poradzić. Byliśmy dopiero pięć lat po ślubie. Każda dziewczyna jest(...) przyprowadziła Roberta z imprezy. Gdy zobaczyłam kobietę w drzwiach, zamurowało mnie. Robert powiedział wtedy: jakbym ciebie nie miał, to chajtnąłbym się z Karoliną" - opowiada Monika Gawlińska...

 • Gawliński z Rozynkiem i Ziyo?

  Niewykluczone, że doczekamy się niezwykle ciekawej współpracy na polskiej scenie muzycznej. Jerzy Durał, lider tarnowskiej grupy Ziyo, przymierza się do wspólnego projektu z Robertem Gawlińskim i Marcinem Rozynkiem. O tym pomyśle Durał opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Gawlińscy o swoim rozstaniu

  Sezon na rozstania trwa. Czy związek Moniki i Roberta Gawlińskich jest bezpieczny?

 • "Nie bądź egoistą, nie bierz narkotyków". Do zerwania z tym zgubnym nałogiem namawia w swej akcji radio RMF FM. W piątek, 18 maja, młodzież i nauczyciele ze szkół we Wrocławiu i Strzelinie, spotykali się z Robertem Gawlińskim, muzykiem i wokalistą, frontmanem grupy Wilki. Na spotkania przybyło kilkaset osób, a Robert opowiadało narkotykach poprzez pryzmat doświadczeń własnych, jak i wielu jego znajomych.

 • Koledzy dokuczali synom Gawlińskiego

  Beniamin i Emanuel , 18-letni synowie Roberta Gawlińskiego, niechętnie przyznają przed kumplami, że ich ojcem jest znany wokalista. Powód?

 • Robert Gawliński w ogniu Waszych pytań!

  - W naturze człowieka jest poszukiwanie Boga w sobie, w innych ludziach i znajdowanie go. Nie wydaje mi się, aby klepanie pacierzy było miłe Bogu, Jezusowi, Mojżeszowi i wszystkim innym mistrzom - mówi Robert Gawliński w niezwykle szczerym wywiadzie, w którym wokalista odpowiada na pytania użytkowników Muzzo.pl .