• Informacje na temat:

  mama sławnych

Artykuły na temat: mama sławnych
 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Tajemnice sławnych ludzi: Krzysztof Kowalewski latami skrywał ten rodzinny sekret!

  ...wydarzenia – serię napadów na ludność żydowską – nazwane później pogromem kieleckim. Mama wpada w panikę. Postanawia opuścić Kielce i wrócić do Warszawy. To właśnie wtedy zdradza synowi skrzętnie(...) mozolnej nauki w PWST chciał nawet rzucić aktorstwo. Na szczęście nie zrezygnował. Trudna droga do szczęścia Studia nie były dla niego łatwym czasem również z innego powodu. Mama podupadła na zdrowiu...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Dorota Wellman pozwała sławnego pisarza! Właśnie zapadł wyrok!

  Dorota Wellman (56 l.) nie odpuściła i pozwała Jacka Piekarę (52 l.) za obraźliwy wpis na jednym z portali społecznościowych. Sprawa dobiegła końca i dziennikarka może świętować!

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Tajemnice sławnych ludzi: Teri Hatcher i jej trauma z dzieciństwa

  W wywiadzie dla "Vanity Fair" Teri Hatcher zdobyła się na szokujące wyznanie.

 • Kasabian o One Direction: Są nikim. Wygrali los na loterii

  Wokalista brytyjskiej grupy Kasabian, Tom Meighan, nie ma dobrego zdania o boysbandzie One Direction.

 • Natalia Niemen: Trudny związek ze sławnym tatą!

  .... Wcześniej mama czytała jej Biblię dla dzieci. Tata - nigdy. "A po co takie rzeczy sobie wieszasz?" - zapytał kiedyś, gdy zauważył nad łóżkiem Natalii cytat z jednego z psalmów. Kiedy już jako dorosła osoba...

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

Zdjęcia na temat: mama sławnych
Dyskusje na temat: mama sławnych
 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Ble, ble, ble...takie bzdury to sami sobie wciskajcie! Całe rodziny /tata, mama, dzieci, wnuki itd/ wpychają się do tego biznesu. W telewizji w kółko ci sami, rzygać się chce.

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  , syn Stalińskiej, którego mama uparcie promowała, gdy tanczył w programie telewizyjnym? I co, ciemni ludkowie, jeszcze nie wierzycie, że talent artysta DZIEDZICZY po sławnych rodzicach (lub rodzeństwie(...)), Tomasz Stockinger, syn Andrzeja, i Robert, syn Tomasza, który nie za bardzo sprawdził się w "Klanie", Aleksander Chmielewski, syn Katarzyny Figury, własnie mama usiłuje wkręcić go do filmu, Natalia