• Informacje na temat:

  mama soni

Artykuły na temat: mama soni
 • Sonia Bohosiewicz w obronie dzieci

  Wciąż zaskakuje! A może nie. Fakt, że Sonia Bohosiewicz (43 l.) zabiera głos w ważnych sprawach, nie powinien dziwić. Głos znanych artystów powinien być odbierany jako coś normalnego. Bo ma większą słyszalność i moc rażenia.

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Co łączy Łukasza Nowickiego z Sonią Bohosiewicz?

  .... Jego ojciec był reżyserem, a mama, Zofia Nasierowska, słynną fotografką. Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski mają dwóch synów: 5-letniego Teodora i Leonarda, który za kilka dni obchodzić będzie(...). A jednak! Fotoreporter "Życia na gorąco" spotkał tu parę, której wspólna wizyta w centrum handlowym dla wielu może być niespodzianką… Mowa o Soni Bohosiewicz (38 l.) i Łukaszu Nowickim. "Po krótkiej...

 • Oglądalność: "Superstarcie" idzie na dno

  Nowy program TVP - "Superstarcie" - ma fatalne wyniki oglądalności. Wydaje się, że już nic nie uratuje tego formatu.

 • "M jak miłość": Sonia zagnie parol na Janka!

  Janek (Tomáš Kollárik) odkryje, że Sonia (Barbara Wypych) jest lunatyczką. Przyłapie ją w nocy, błąkającą się po leśniczówce w kusej koszulce. Rano koleżanka niespodziewanie zacznie go bardzo nachalnie adorować...

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "M jak miłość": Czy Sonia i Janek w końcu wylądują w łóżku?

  Soni (Barbara Wypych) coraz trudniej będzie opierać się Jankowi (Tomáš Kollárik), który postawi sobie za punkt honoru rozkochać w sobie śliczną koleżankę i... zaciągnąć ją do łóżka. Czy policjantka w końcu zdecyduje się przespać z Morawskim?

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • „M jak miłość”: Sonia molestuje Janka! Co na to Ula?

  Sonia (Barbara Wypych) postanowi zrobić wszystko, by uwieść Janka (Tomáš Kollárik). Pewnego dnia zaproponuje policjantowi, by po pracy wybrali się razem na piwo. Morawski zgodzi się iść z nią do pubu...

 • "Hiszpanka": Bitwy, tajne gabinety oraz wirujące stoliki

  W styczniu 2015 na ekrany kin trafi polska superprodukcja "Hiszpanka". - Sceny na ulicach Londynu, Berlina, Poznania i Warszawy AD 1918, kilka tysięcy statystów, dwa lata pracy - mówi o projekcie reżyser Łukasz Barczyk.

Zdjęcia na temat: mama soni
Wideo na temat: mama soni
 • "M jak miłość": Andrzej ma białaczkę?

  - Mam złe wyniki. Być może białaczkę – Andrzej wyznaje Wernerowi. Adam nie opuszcza przyjaciela w potrzebie i namawia go do walki z chorobą. Panowie decydują się na męskie podejście do problemu – wyruszają w miasto, by się upić. Trudną sytuację Budzyńskiego dodatkowo komplikuje powrót Sonii.