• Informacje na temat:

  mama z synem się kochają

Artykuły na temat: mama z synem się kochają
 • Ryszard Kalisz i jego żoną opowiadają o swojej miłości. Ależ się kochają!

  Ryszard Kalisz i jego młodsza o 29 lat żona Dominika opowiedzieli w "Gali", jak bardzo się kochają. Na łamach gazety wspominają początki swojej znajomości.  Poznali się na Balu Adwokata w Krakowie(...) potoczyło się szybko. Wiele osób zastanawia się, co ujęło obecną żonę w Kaliszu. Okazuje się, że Dominika ceni w nim ciepło, uczciwość i działanie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Podkreśla też, że...

 • Jerzy Stuhr odmładza się przez perukę

  Jaki jest Jerzy Stuhr bez cenzury? Luz, dystans, autoironia i gotowy żart w każdej sytuacji. Takiego kochają go Polacy od czasu "Seksmisji". Zobaczcie jak zaraża energią innych!

 • Anna Korcz o późnym macierzyństwie: Nie nadążam za synem, nie mam energii

  Otwarcie przyznaje, że los jej nie rozpieszczał. Małżeństwo z Robertem Korczem rozpadło się, kiedy ich córki były jeszcze małe. Anna Korcz (50 l.) miłość i zrozumienie znalazła u boku Pawła Pigonia. Para wspólnie wychowuje syna Janka. Coraz częściej dopadają ją smutne refleksje nad upływającym czasem.

 • Franciszek Pieczka: Nie będzie podsumowań

  "Czterej pancerni" wynieśli go na szczyty popularności, po 50 latach widzowie kochają go jako Japycza w "Ranczu".

 • Osiągnął w sporcie wielki sukces i dziś może się nim cieszyć z ukochaną żoną. Zawsze podkreśla, że najwięcej w życiu zawdzięcza mamie.

 • "Zbliżenia": Czy można kochać zbyt mocno?

  Nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" podejmuje rzadko obecny w polskim kinie temat nadmiaru miłości i jego konsekwencji. Dystrybutor obrazu, który pojawi się na kinowych ekranach już 24 października, zaprezentował właśnie zwiastun produkcji.

 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  Nie ma dnia, by nie martwiła się o niego. Choć wie, że jest dorosłym mężczyzną i sam podejmuje decyzje, serce matki cierpi, gdy coś złego dzieje się w jego życiu. Wyjazdem Mikołaja do Kilcoole(...) bezpieczeństwo. Chciałaby, by Mikołaj wrócił na stałe do kraju i do rodziny - mówi "Dobremu Tygodniowi" znajoma gwiazdy. Jeszcze kilka miesięcy temu małżeństwo Mikołaja z Katarzyną przeżywało...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Kamil Kula po narodzinach syna zniknął z mediów! Jak teraz wygląda jego życie?!

  ...razem już prawie 26 lat i nadal bardzo się kochają. Chciałbym to powtórzyć. Mieć taki dom. To dla mnie największa wartość" - opowiadał.  Jego związek z aktorką Anną Karczmarczyk (27 l.), miał skończyć(...)Chciał zostać aktorem, bo marzył o tym, by przeżyć kilka żyć. Pytany o plan B na przyszłość, Kamil Kula odpowiadał: "Nie było". Do szkoły aktorskiej w Warszawie dostał się za pierwszym razem...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.