• Informacje na temat:

  mama zaszła ciąży z synem

Artykuły na temat: mama zaszła ciąży z synem
 • Edyta Górniak przeżywa kolejny dramat! Chodzi o jej mamę

  Ten rok to dla Edyty Górniak mieszanka łez rozpaczy i radości. Wiele dobrego wydarzyło się w jej życiu. Wreszcie znalazła partnera, na którego może liczyć. Zaszła z nim nawet w upragnioną ciążę! Niestety, ostatnio wyznała, że poroniła.  "Od dwóch lat bardzo marzyłam o ciąży. (...) No i zaszłam w ciążę. Niestety, straciłam ją" - wyznała w rozmowie z Jastrzębską. Później tłumaczyła jeszcze swoje...

 • Agnieszka Szulim Woźniak-Starak w końcu zostanie mamą? "Zależy jej, by urodzić syna"

  ...zdobyła się na szczerość: wyznała, że będąc żoną motocyklisty rajdowego Adama Badziaka, poroniła. Nie kryła, że choć nie planowała tej ciąży, było to dla niej bardzo traumatyczne doświadczenie i właśnie(...) programu "Azja Express" i wiedzie zdrowy tryb życia, nie widać, żeby jej brzuch się zaokrąglał. Za to w życiu jej byłego męża zaszła istotna zmiana. Adam Badziak pochwalił się na Twitterze, że został...

 • Magdalena Boczarska została mamą dzięki "Sztuce kochania"!

  ..., że gwiazda zaszła w ciążę poniekąd jest zasługą jej...pracy. Podczas gali, na której Magda odbierała Orła za rolę w filmie "Sztuka kochania", wyznała: "Tę nagrodę chciałabym zadedykować mojemu trzymiesięcznemu synkowi, który też jest dzieckiem ‘Sztuki kochania’. Dziękuję" - powiedziała w swoim przemówieniu. Faktycznie, gdy zaczęto promować film, Boczarska już była w ciąży z Heniem. "Przygotowania...

 • Małgorzata Rozenek: Uwielbiam być w ciąży!

  .... Jednak macierzyństwo jest również bardzo trudne i wymaga ogromnego wysiłku. Ale nigdy nie należy mówić nigdy. Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, zrozumiałam, dlaczego jest to stan błogosławiony. 

 • Maciej Musiał zniknął z mediów. Milczenie przerywa jego mama!

  Maciej Musiał (22 l.) od kilku miesięcy jest studentem krakowskiej PWST. Aktor rozsmakował się w imprezowaniu i studenckim stylu życia. Tymczasem jego mama w magazynie "Dobry Tydzień" ogłasza, że... zawierzyła syna Maryi i namawia go na wyjazd do Medjugorje.

 • Katie Price po raz piąty zostanie mamą!

  Brytyjska celebrytka Katie Price (36 l.) zostanie po raz piąty mamą! Zaszła w ciążę 3 miesiące po urodzeniu czwartego dziecka!

 • "Na dobre i na złe": Edyta Olszówka dołączyła do obsady serialu

  Wkrótce w Leśnej Górze pojawi się atrakcyjna 42-latka, która - jak się okaże - po wielu latach bezskutecznych starań o dziecko, niespodziewanie zaszła w ciążę. W roli Ewy zobaczymy Edytę Olszówkę.

 • Celine Dion jest w ciąży

  Celine zaszła w ciążę dzięki sztucznemu zapłodnieniu. Już od dawna chciała ponownie zostać mamą, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach. Kilka miesięcy temu powiedziała w programie Oprah Winfrey: "Będziemy próbować po zakończeniu mojej trasy koncertowej. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze raz zajść w ciążę". Dion i Angelil zwrócili się o pomoc do najlepszych nowojorskich specjalistów od...

 • Jerzy Zelnik: Do końca życia będę tego żałował

  Decyzję o usunięciu ciąży podjęli, kiedy nie byli małżeństwem. Zapłacili za to z ukochaną Urszulą wysoką cenę. Na jedynego syna czekali aż 12 lat.

 • Magdalena Kuta: W pierwszej chwili chciałam usunąć ciążę

  Magdalena Kuta (59 l.) znana jest z roli Lodzi Paciorek w serialu "Ranczo" i wielu innych seriali. Niewiele osób jednak wie, że na studiach aktorka tak zatraciła się w imprezowaniu, że zaszła w niechcianą ciążę.