• Informacje na temat:

  mandaryna koncerty

Artykuły na temat: mandaryna koncerty
 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska szczerze o związku z Michałem Wiśniewskim

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska (40 l.) udzieliła swojego pierwszego od dawna obszernego wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim (45 l.). Okazuje się, że między nimi nieźle iskrzyło! Dopiero z perspektywy czasu widzi pewne rzeczy inaczej...

 • Mandaryna dementuje

  Marta Wiśniewska, lepiej znana jako Mandaryna, wystosowała w piątek, 12 sierpnia, specjalny list otwarty, skierowany do redakcji jednego z magazynów dla mężczyzn. Piosenkarka, która zrobiła niedawno specjalną sesję zdjęciową dla tego pisma, zarzuca mu teraz manipulację i rozpowszechnianie kłamliwych informacji na jej temat, dotyczących głównie kryzysu jej małżeństwa.

 • Mandaryna wraca do śpiewania

  Marta Wiśniewska (31 l.) przygotowuje się do głośnego come backu. Była żona Wiśniewskiego ma za sobą dwa koncerty w Chicago. Co ciekawe, udało jej się zgromadzić większą widownię niż Dodzie podczas koncertu w Nowym Yorku.

 • Mandaryna odwołuje koncerty w USA!

  "Oświadczamy , że podczas zaplanowanych w terminach: 27, 28 i 29 październik wspólnych koncertów Mandaryny i zespołu Modern Talking w Chicago, Nowym Yorku i Connecticut, mimo naszych najlepszych chęci nie będzie mógł dojść do skutku występ wokalistki" - czytamy w oświadczeniu nadesłanym INTERIA.PL.

 • Marta Wiśniewska szczerze opowiedziała o swojej obecnej relacji z Michałem Wiśniewskim

  Marta Wiśniewska (37 l.), znana pod pseudonimem Mandaryna, była drugą żoną Michała Wiśniewskiego (43 l.). Rozstali się już dawno temu i przez długi czas nie mogli się dogadać. Publicznie darli ze sobą koty. Jak jest teraz?

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) trafiła w poniedziałek, 25 września, do warszawskiego szpitala. Odezwała się cukrzyca, na którą artystka choruje od trzech lat.

 • To on jest nowym facetem Mandaryny

  ...rzuciła się w wir ryzykownego uczucia. Na razie to ona najczęściej pomieszkuje u Wojtka. Nie siedzą sobie na głowie. Marta wyjeżdża na koncerty, Wojtek ma swoje sesje" - czytamy w tygodniku(...) magazynów. Zobacz również: Mandaryna rozbierze się? Wielka porażka Mandaryny...

 • Mandaryna da radę

  Pogłoski o śmierci artystycznej Marty Wiśniewskiej okazały się przedwczesne. Była żona lidera Ich Troje cały czas pracuje nad nową płytą, a kalendarz wypełniają koncerty.

 • Wiśniewski chce wrócić do Mandaryny?

  ...wszystko się posypało" - mówi rozmówca pisma. Na razie zespół ma zaplanowane w tym roku... trzy koncerty.

 • Mandaryna podbija świat!

  W połowie października rozpocznie się amerykańska trasa koncertowa Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Później piosenkarka wystąpi w Polsce, a w międzyczasie wybiera się na koncerty do Niemiec!