• Informacje na temat:

  mandaryna marta wiśniewska

Artykuły na temat: mandaryna marta wiśniewska
 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska szczerze o związku z Michałem Wiśniewskim

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska (40 l.) udzieliła swojego pierwszego od dawna obszernego wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim (45 l.). Okazuje się, że między nimi nieźle iskrzyło! Dopiero z perspektywy czasu widzi pewne rzeczy inaczej...

 • Mandaryna może wszystko!

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska zaczęła poważnie traktować karierę aktorską.

 • Marta Wiśniewska komentuje rozstanie Michała i Dominiki! Nawet ona jest w szoku!

  ...czwórkę. "Skoro nawet Dominika mówi, że nic o rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja, jako była żona miałabym coś wiedzieć?" - zastanawia się Marta. Przypomnijmy, że ‘Mandaryna’ i Michał rozwiedli się(...) też tajemnicą, że Michał miał bardzo burzliwe związki z kobietami. Dominika Tajner-Wiśniewska jest jego czwartą żoną. Wcześniej piosenkarz był w związkach małżeńskich z Magdą Femme, Martą ‘Mandaryną...

 • Marta Wiśniewska trzyma kciuki za Michała Wiśniewskiego

  Co jakiś czas media donoszą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska nie mogą się porozumieć w sprawie alimentów. Mandaryna próbuje jednak zachować dystans i powściągliwość. Podkreśla, że kibicuje byłemu mężowi w jego nowym życiu i liczy, że sukcesy męża przełożą się także na jej sytuację.

 • Marta Wiśniewska szczerze opowiedziała o swojej obecnej relacji z Michałem Wiśniewskim

  Marta Wiśniewska (37 l.), znana pod pseudonimem Mandaryna, była drugą żoną Michała Wiśniewskiego (43 l.). Rozstali się już dawno temu i przez długi czas nie mogli się dogadać. Publicznie darli ze sobą koty. Jak jest teraz?

 • Była żona Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje, Marta Mandaryna Wiśniewska odżyła po rozstaniu z mężem...

 • Od czasu głośnego rozstania z Michałem Wiśniewskim w 2006 roku Mandaryna dwa razy próbowała sobie ułożyć życie na nowo. Najpierw była związana z niejakim Michałem Szatkowskim, a gdy ten związek się rozpadł, dała się uwieść fotografowi, Wojciechowi Bąkiewiczowi. Para była ze sobą od pięciu lat, zamieszkali razem i choć nie planowali legalizować związku, snuli wspólne plany na przyszłość...

 • Marta Wiśniewska "policzyła się z cukrzycą".

 • Marta Wiśniewska: Jak sobie radzi po rozstaniu?

  Marta Wiśniewska (36 l.) znowu została sama. Czy jeszcze uda jej się znaleźć miłość?

 • Mandaryna rezygnuje ze śpiewania

  Marta Wiśniewska, znana szerzej jako Mandaryna, przechodzi na muzyczną emeryturę. Była żona lidera Ich Troje jako główny jako powód swojej decyzji podaje nawał obowiązków związany z nowo otwartymi szkołami tańca, których celebrytka jest właścicielką.

Wideo na temat: mandaryna marta wiśniewska
 • Marta Wiśniewska chwali syna: Właśnie pisze książkę

  internetu, zaczął pisać książkę, pisze do różnych portali, zna wszystkich piłkarzy i wszystko o piłce wie - zdradza Mandaryna. (WideoPortal/x-news)

 • Mandaryna o swojej chorobie!

  Marta Wiśniewska od lat choruje na cukrzycę typu pierwszego, która wymaga stałego podawania insuliny. O tym, jak ciężko jest jej z nią żyć opowiedziała oczywiście przed kamerami... (Źródło: TTV/x-news)

 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)