• Informacje na temat:

  mandaryna o ani

Artykuły na temat: mandaryna o ani
 • Mandaryna nie chce ślubu ani dzieci

  Po przykrym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Marta zraziła się do instytucji małżeństwa. Mówi wprost, że ze swoim obecnym partnerem chce żyć w tzw. wolnym związku. Nie planuje także więcej dzieci.

 • Mandaryna z żoną "Wiśni"?

  Michał Wiśniewski ponoć wpadł w depresję. Z dołka psychicznego wokalistę chcą wyciągnąć była i obecna żona: Mandaryna i Anna Wiśniewska.

 • Mandaryna już nie śpiewa

  Cicho było ostatnio o Marcie Mandarynie primo voto Wiśniewskiej (30 l.). Ani męża nowego sławnego, ani głosu, ani przeboju. Pomysłowa menadżerka, bo nie podejrzewamy o to samej artystki, wpadła zatem na pomysł, by jej podopieczna otworzyła... szkołę tańca.

 • "Mandaryna zmień nazwisko!"

  Michał Wiśniewski apeluje do byłej żony i mediów.

 • Wiśniewski na wakacjach z Mandaryną!

  Po rozstaniu z Anią Świątczak Michał Wiśniewski coraz więcej czasu spędza ze swoją drugą żoną, Mandaryną . Spędzili razem wakacje; Marta opiekowała się też chorym Michałem , gdy niedawno zachorował...

 • Michał Wiśniewski wróci do Mandaryny?

  "Życie na gorąco" donosi, że być może Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska jeszcze się zejdą. Dlaczego?

 • Wiśniewski: Mandaryna jest lepsza ode mnie

  Przeżywający kiepski okres w swoim życiu Michał Wiśniewski zaskoczył wyznaniem w jednym z dzienników. Jak twierdzi, jego była żona Mandaryna "jest już dalej na swojej muzycznej drodze" niż on.

 • Mandaryna atakuje żonę Michała

  "Zwierzałam się jej z wielu rzeczy. Ona to wykorzystała" - Marta "Mandaryna" Wiśniewska o Annie Świątczak, obecnej żonie Michał Wiśniewskiego.

 • Chora Mandaryna nie traci nadziei

  ...skomplikowana, że piosenkarka żyje w ciągłym napięciu. Do domu wraca wykończona... "Walka o powrót na szczyt i stres związany z troską o stan konta, nie wpływają dobrze, ani na zdrowie, ani na psychikę Mandaryny" - czytamy w "Życiu na gorąco". Wiadomość o ciąży piosenkarki zdezorganizowała zajęcia w jej szkołach tańca. Sytuację próbują ratować siostra Mandaryny Małgosia, która prowadzi "Mandaryna Dance...

 • Mandaryna: Nie chce być sama

  W drugiej połowie kwietnia oficjalnie zakończyło się małżeństwo Marty (28 l.) i Michała (34 l.) Wiśniewskich. Mandaryna uważa, że jej ten rozwód nie był potrzebny, tylko liderowi Ich Troje, który ma nową narzeczoną, 29-letnią wokalistkę Anię Świątczak. "Ja nie czuję się gotowa na wielką miłość" - przekonuje Mandaryna.

Wideo na temat: mandaryna o ani
 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.