• Informacje na temat:

  mandaryna o ani

Artykuły na temat: mandaryna o ani
 • Mandaryna nie chce ślubu ani dzieci

  Po przykrym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Marta zraziła się do instytucji małżeństwa. Mówi wprost, że ze swoim obecnym partnerem chce żyć w tzw. wolnym związku. Nie planuje także więcej dzieci.

 • Mandaryna z żoną "Wiśni"?

  Michał Wiśniewski ponoć wpadł w depresję. Z dołka psychicznego wokalistę chcą wyciągnąć była i obecna żona: Mandaryna i Anna Wiśniewska.

 • Mandaryna już nie śpiewa

  Cicho było ostatnio o Marcie Mandarynie primo voto Wiśniewskiej (30 l.). Ani męża nowego sławnego, ani głosu, ani przeboju. Pomysłowa menadżerka, bo nie podejrzewamy o to samej artystki, wpadła zatem na pomysł, by jej podopieczna otworzyła... szkołę tańca.

 • "Mandaryna zmień nazwisko!"

  Michał Wiśniewski apeluje do byłej żony i mediów.

 • Wiśniewski na wakacjach z Mandaryną!

  Po rozstaniu z Anią Świątczak Michał Wiśniewski coraz więcej czasu spędza ze swoją drugą żoną, Mandaryną . Spędzili razem wakacje; Marta opiekowała się też chorym Michałem , gdy niedawno zachorował...

 • Michał Wiśniewski wróci do Mandaryny?

  "Życie na gorąco" donosi, że być może Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska jeszcze się zejdą. Dlaczego?

 • Wiśniewski: Mandaryna jest lepsza ode mnie

  Przeżywający kiepski okres w swoim życiu Michał Wiśniewski zaskoczył wyznaniem w jednym z dzienników. Jak twierdzi, jego była żona Mandaryna "jest już dalej na swojej muzycznej drodze" niż on.

 • Mandaryna atakuje żonę Michała

  "Zwierzałam się jej z wielu rzeczy. Ona to wykorzystała" - Marta "Mandaryna" Wiśniewska o Annie Świątczak, obecnej żonie Michał Wiśniewskiego.

 • Chora Mandaryna nie traci nadziei

  ...skomplikowana, że piosenkarka żyje w ciągłym napięciu. Do domu wraca wykończona... "Walka o powrót na szczyt i stres związany z troską o stan konta, nie wpływają dobrze, ani na zdrowie, ani na psychikę Mandaryny" - czytamy w "Życiu na gorąco". Wiadomość o ciąży piosenkarki zdezorganizowała zajęcia w jej szkołach tańca. Sytuację próbują ratować siostra Mandaryny Małgosia, która prowadzi "Mandaryna Dance...

 • Mandaryna: Nie chce być sama

  W drugiej połowie kwietnia oficjalnie zakończyło się małżeństwo Marty (28 l.) i Michała (34 l.) Wiśniewskich. Mandaryna uważa, że jej ten rozwód nie był potrzebny, tylko liderowi Ich Troje, który ma nową narzeczoną, 29-letnią wokalistkę Anię Świątczak. "Ja nie czuję się gotowa na wielką miłość" - przekonuje Mandaryna.

Wideo na temat: mandaryna o ani
 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?