• Informacje na temat:

  mandaryna piekna

Artykuły na temat: mandaryna piekna
 • Michał Wiśniewski przyznał się do choroby. Walczy z łuszczycą!

  Po chorobie nowotworowej i kłykcinach kończystych Michał Wiśniewski (42 l.) zmaga się z nieuleczalną łuszczycą!

 • Mandaryna śpiewa kolędę

  "Wigilijna nadzieja" to tytuł charytatywnej płyty z kolędami w nowych aranżacjach nagranymi przez znanych polskich artystów. Na albumie, wydanym przez Camey Records, znalazła się m.in. "Gdy śliczna panna" w wykonaniu Mandaryny.

 • Lawrence przyłapana została przez paparazzich w drodze na jedną z londyńskich imprez. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Ogromny dekolt odsłonił pierś amerykańskiej gwiazdy... Mandaryna po...

 • Po rozpadzie małżeństwa z Michałem Wiśniewskim o Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej zrobiło się nieco ciszej. Jednak wokalistka nie zamierza rezygnować ze swoich ambicji - niedawno nakręciła teledysk do piosenki "Stay Together" , a już niedługo pojawi się na małym ekranie w serial u "Pierwsza miłość".

 • "Przerost ambicji nad treścią celu"

  .... mandaryna była królową dance dopóki nie postanowiła kk by mandaryna uwierzyła w siebie i w to, że może wygrać nagrodę najbardziej prestiżowego festiwalu w polsce: bursztynowego słowika - byłoby ok...

 • Mandaryna z nosem Pinokia!

  Ostre spojrzenie, wąskie usta i... nos jak u Pinokia. Tak wygląda teraz Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Czyja to robota? Jej byłego męża, Michała Wiśniewskiego (34 lata).

 • Czterdziestoletnie wakacje! "Wakacje z duchami".

  Mandaryna. A Henio to był Henio - reżyser zwięźle charakteryzuje swoją największą dziecięcą gwiazdę. Heniu Gołębiewski podbił serca wszystkich na planie . Wszędzie go było pełno, każdemu chciał służyć...

 • Mandaryna pójdzie do piekła?

  Tomasz Jacyków i Izabela Trojanowska to niejedyni goście, którzy pojawili się na planie nowego teledysku grupy Video. Udział wzięli także m.in. Mandaryna, Superniania Dorota Zawadzka czy "Piotr Róbik".

 • Yach: Mandaryna to landryna

  W dniach 6-8 października odbędzie się 14. festiwal teledysków Yach Film. Portal INTERIA.PL poprosił Yacha Paszkiewicza, twórcę i jurora prestiżowego konkursu, o komentarz do wideoklipu Mandaryny "Ev'ry Night", który jeszcze niedawno był najczęściej oglądanym teledyskiem na stronach INTERIA.PL. Paszkiewicz poddał go dość szczegółowej analizie.

 • "Mandaryna stała się ikoną"

  "Jako artystkę Mandarynę stworzył Michał Wiśniewski, jej ówczesny mąż. Ja pomogłem ją wylansować" - opowiada menedżer Maciej Durczak.

Wideo na temat: mandaryna piekna
 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

 • Wielkie piękno

  Jep Gamberdella (Toni Servillo) - przystojny, czarujący mężczyzna, pomimo pierwszych oznak starzenia - w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie - jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel - jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" - jak brzmiał tytuł jego...

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!