• Informacje na temat:

  mandaryna pokazała

Artykuły na temat: mandaryna pokazała
 • Mandaryna pokazała nowego faceta na ściance

  Mandaryna (39 l.), była żona Michała Wiśniewskiego, wraca do show-biznesu. Tancerka zagrała już kilka koncertów, a niebawem wyrusza w dłuższą trasę koncertową. Bywalcy imprez coraz częściej mogą ją oglądać również na warszawskich salonach. Ostatnio 39-latka pojawiła się ze swoim nowym partnerem na premierze teledysku jednej z wokalistek. Nowy wybranek gwiazdy ma na imię Paweł i jest prawnikiem...

 • Mandaryna powinna uważać

  Że Marta Wiśniewska (29 l.) świetnie tańczy, a jej koncerty to przede wszystkim taneczny show, wiedzą chyba wszyscy. Ale takich "atrakcji", jakie zaprezentowała podczas swojego niedawnego występu w Międzyzdrojach, chyba nikt się nie spodziewał.

 • Mandaryna zakochana! „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia”

  Marta „Mandaryna” Wiśniewska (39 l.) w końcu znalazła szczęście w miłości. Jak czytamy w „Rewii”, spotyka się obecnie z pewnym prawnikiem. „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia” – opowiada.

 • Blisko dwa lata fani Mandaryny czekali na jej nowy singel. I wreszcie jest: w stacjach radio wych można posłuchać jej najnowszego singla "Heaven".

 • Mandaryna pokazała wszystko

  Modę na wychodzenie bez majtek na imprezy wylansowały hollywoodzkie celebrities Paris Hilton (26 l.) i Britney Spears (26 l.). Mandaryna, zainspirowana ich pomysłem, postanowiła pójść o krok dalej.

 • Stacja telewizyjna Polsat rusza z tanecznym show. W roli głównej zobaczymy Martę "Mandarynę" Wiśniewską. Dwa pilotażowe odcinki programu Polsat pokaże 20 i 27 sierpnia. "Potem zdecydujemy co dalej" - mówi "Dziennikowi" Marcin Perzyna, szef impresariatu stacji.

 • Aseksualna Mandaryna

  Zdaniem internautów w polskim show-biznesie najbardziej aseksualną kobietą jest Mandaryna. Mężczyźni natomiast najchętniej przespaliby się z Martą Żmudą Trzebiatowską...

 • Mandaryna pójdzie do piekła?

  Tomasz Jacyków i Izabela Trojanowska to niejedyni goście, którzy pojawili się na planie nowego teledysku grupy Video. Udział wzięli także m.in. Mandaryna, Superniania Dorota Zawadzka czy "Piotr Róbik".

 • Mandaryna powiększyła piersi!

  ...oczywiście o jej słynnym występie w Sopocie. Mandaryna zapewniła jednak, że nie zamierza rezygnować ze śpiewania... To już klasyk: Zobacz również: To on jest nowym facetem Mandaryny...

 • Mandaryna się nie poddaje

  Choć jej pierwsze próby aktorskie w serial ach "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" raczej nie należały do udanych, a telewizyjne show "Let's Dance" spadło z anteny zaledwie po wyemitowaniu kilku odcinków, Mandaryna nie poddaje się.

Wideo na temat: mandaryna pokazała
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...