• Informacje na temat:

  mandaryna powrót do

Artykuły na temat: mandaryna powrót do
 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska szczerze o związku z Michałem Wiśniewskim

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska (40 l.) udzieliła swojego pierwszego od dawna obszernego wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim (45 l.). Okazuje się, że między nimi nieźle iskrzyło! Dopiero z perspektywy czasu widzi pewne rzeczy inaczej...

 • Mandaryna pogromcą Żaby

  Po trzech tygodniach dominacji Crazy Frog i jej "Crazy Hits" na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt pojawiła się Mandaryna z płytą "Mandaryna.com2me". Awans żony Michała Wiśniewskiego na szczyt nie jest wielkim zaskoczeniem, bo promujący singel "Ev'ry Night" stał się wielkim przebojem mijającego lata.

 • Xavier Wiśniewski trafił do szpitala! Michał i Mandaryna przeżyli chwile grozy!

  Michał Wiśniewski (43 l.) przeżył chwile grozy, gdy dowiedział się, że jego syn, Xavier, został zabrany przez pogotowie wprost ze szkoły! Konieczna była operacja!

 • Mandaryna rezygnuje ze śpiewania

  Marta Wiśniewska, znana szerzej jako Mandaryna, przechodzi na muzyczną emeryturę. Była żona lidera Ich Troje jako główny jako powód swojej decyzji podaje nawał obowiązków związany z nowo otwartymi szkołami tańca, których celebrytka jest właścicielką.

 • Mandaryna: Nie oddałabym Michałowi dzieci na święta!

  Mandaryna i Michał po rozwodzie raczej nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. Łączą ich jednak wspólne dziec: Xavier i Fabienne, o których co chwila się kłócą. Sytuacja zaognia się m.in(...)". Mandaryna nie ukrywa, że ma spore obawy, gdy zawozi dzieci do Michała. Sugeruje, że nigdy nie ma pewności, czy Wiśnia odwiezie je z powrotem na czas. "Jest pewien strach, gdy wybija pewna godzina...

 • Wielki sprawdzian Mandaryny

  Marta 'Mandaryna' Wiśniewska intensywnie pracuje nad nowym albumem.

 • Chora Mandaryna nie traci nadziei

  ...skomplikowana, że piosenkarka żyje w ciągłym napięciu. Do domu wraca wykończona... "Walka o powrót na szczyt i stres związany z troską o stan konta, nie wpływają dobrze, ani na zdrowie, ani na psychikę Mandaryny" - czytamy w "Życiu na gorąco". Wiadomość o ciąży piosenkarki zdezorganizowała zajęcia w jej szkołach tańca. Sytuację próbują ratować siostra Mandaryny Małgosia, która prowadzi "Mandaryna Dance...

 • Mandaryna: Teraz Niemcy!

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska, po wakacjach na Dominikanie, które spędziła z dziećmi i rodzicami, w piątek, 18 listopada, wybiera się na koncert do Niemiec. Gwiazda muzyki dance wystąpi w Oberhausen wraz z Kombii i Stachurskym.

 • Dlaczego Mandaryna zrezygnowała z Michała?

  Tylko trochę ponad cztery miesiące Michał Wiśniewski (38 l.) był menedżerem swojej drugiej żony Marty (32 l.). Właśnie ogłosili, że kończą współpracę. Dlaczego?

 • Mandaryna nie chce rozwodu!

  "Marta zmieniła zdanie. Wyprowadziła się, a nie chce rozwodu!" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" zaskoczony Michał Wiśniewski, mąż Mandaryny.

Wideo na temat: mandaryna powrót do
 • Mandaryna wyśmiała mądrości "ekspertki" Biernat w "Dzień dobry TVN"

  Znana z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w roli ekspertki od rozwodów. Tancerka przekonywała, że kryzysy w związku są czymś normalnym i radziła małżonkom m.in. "ćwiczenia z pogłębiania bliskości". "Z kryzysem jest podobnie jak z chorobą. Wykryta wcześnie daje prawdopodobieństwo szybkiego powrotu do zdrowia. Taki wcześnie złapany kryzys może dobrze umocnić związek" - mędrkowała Biernat. I radziła kobietom, by dla swoich facetów były jednocześnie...