• Informacje na temat:

  mandaryna w sopocie

Artykuły na temat: mandaryna w sopocie
 • Mandaryna uspokaja: Jeszcze zaśpiewam

  Mandaryna (35 l.) kilka miesięcy temu ogłosiła, że kończy swoją karierę wokalną. W ostatnim wywiadzie zapewnia jednak, że w tej materii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 • Mandaryna: Specjalny show w Sopocie

  W sobotę, 3 września, sześciu polskich wykonawców będzie rywalizować o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności, podczas Sopot Festival. Jednym z uczestników jest Mandaryna, która opowiedziała nam o swoich szansach na zwycięstwo.

 • Mandaryna kończy karierę!

  ...tak popularna w naszym kraju. Niestety, jej kariera szybko się załamała. Wszystko za sprawą kultowego już występu na festiwalu w Sopocie, gdzie Mandaryna dała popis swoich "umiejętności" wokalnych(...)Mandaryna szerszej publiczności dała się poznać jako żona Michała Wiśniewskiego. To w czasach ich wspólnego małżeństwa czerwonowłosy wokalistka przeżywał apogeum swojej popularności. W pewnym...

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska po pamiętnym, i to nie ze względu na artystyczny poziom występu, koncercie podczas Festiwalu w Sopocie zniknęła. "Marta poprosiła o kilka dni wolnego, by nabrać dystansu do tego, co się wydarzyło w ciągu ostatnich tygodni" - tłumaczy Katarzyna Kanclerz, menedżerka piosenkarki.

 • Wiśniewski grozi Mandarynie sądem!

  .... Aż do teraz. Kilka dni temu Mandaryna poinformowała opinię publiczną, że jej były mąż przywłaszczył sobie jej oficjalną stronę mandaryna.com. Po wpisaniu adresu odpala się witryna internetowego(...) 2 miejsce na festiwalu w Sopocie w 2005 roku oskarżyła mnie OFICJALNIE o kradzież domeny, która nigdy do niej nie należała.. Nawet fani tej pani powinni zauważyć, że nie korzystali z tego...

 • Wiśniewski: Odradzałem Mandarynie

  Nie milkną echa głośnego występu Mandaryny na Sopot Festivalu, który zakończył się jej kompromitacją i wygwizdaniem przez sporą część publiczności. Mąż wokalistki, Michał Wiśniewski z Ich Troje, mówi teraz, że odradzał Mandarynie występ w Sopocie.

 • Mandaryna powiększyła piersi!

  Występ Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej w programie Kuby Wojewódzkiego przejdzie do historii, podobnie jak jej koncert w Sopocie. Niestety, jako kolejna wpadka...

 • Mandaryna i Doda razem!

  Po Sopot Festival szykuje się kolejna konfrontacja umiejętności Mandaryny i Dody, wokalistki grupy Virgin! Obie pojawią się na jednej scenie w przyszły piątek, 23 września, nad Zalewem Szałe, w Opatówku koło Kalisza.

 • Wiśniewski wystąpi z Mandaryną

  Decyzja Michała (38 l.) o wystąpieniu z byłą żoną jest bardzo zaskakująca, zważywszy na fakt, że ich związek rozpadł się po festiwalu w Sopocie, na którym Mandaryna zaprezentowała swoje wątpliwe umiejętności wokalne. Wiśniewski twierdził, że odradzał żonie występ, wiedząc, że Marta się ośmieszy. Ostatnio jednak zdanie "Czerwonego" o muzycznym talencie Mandaryny zdecydowanie się poprawiło...

 • Mandaryna: Uczę się śpiewać

  W ostatnim czasie o Mandarynie było cicho, jedynie przypomniano o niej w kwietniu z okazji rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Tymczasem Marta zbiera materiał na trzecią płytę, planuje także otwarcie nowej szkoły tańca. "Uczę się śpiewu, mam świadomość własnych ograniczeń" - otwarcie przyznaje Mandaryna.

Dyskusje na temat: mandaryna w sopocie
 • Re: Zżarła ją trema!

  No chyba nie było gorzej niż MANDARYNA w Sopocie ? Pozdrawiam p. Joannę i oby sodówka nie uderzyła do głowy i lepiej unikać "salonów warszawki ". A my musimy pamiętać ; człowiek uczy się całe życie.