• Informacje na temat:

  mandaryny katarzyna

Artykuły na temat: mandaryny katarzyna
 • Zniszczy karierę Mandaryny?

  Wiśniewski na swoim blogu. Jak wiadomo, pani Katarzyna ma na pieńku z chyba połową gwiazd show-biznesu. Tak czy inaczej, ciężko powiedzieć, by polska scena muzyczna cierpiała bez nowego albumu Mandaryny.(...) nią wybitni artyści" - chwaliła się w wywiadach. Wydawcą miała być jej menadżerka, a pierwszy singiel planowano wypuścić latem. Nadszedł październik, a nowych "przebojów" Mandaryny jak nie było, tak nie...

 • Wiśniewski chciał się zabić!

  Menedżer Mandaryny Katarzyna Kanclerz ujawnia wstrząsające szczegóły z życia Michała Wiśniewskiego.

 • To już koniec Mandaryny

  Katarzyna Kanclerz, menadżerka piosenkarki zapowiada, że Mandaryna nie zamierza wcale rezygnować z kariery wokalnej. Mówi o dwóch projektach, w które tancerka jest zaangażowana i których szczegółów(...) realne. Ostatnia płyta Mandaryny ukazała się trzy lata temu. Tancerka obecnie zajęta jest swoimi szkołami tańca. Sama przyznaje, że teraz najważniejsza jest dla niej rodzina, a nie kariera. Śpiewanie...

 • Wiśniewski powinien wyluzować

  Spór na linii Michał Wiśniewski - Katarzyna Kanclerz komentuje wokalistka Hey, Katarzyna Nosowska.

 • Wolała odejść, niż wydać płytę Mandaryny!

  Była menadżerka Marty Wiśniewskiej, słynna już Katarzyna Kanclerz, od kilku miesięcy utrudniała swojej podopiecznej wydanie nowego albumu. Gdy ta wciąż naciskała, pani Kasia zdecydowała się zakończyć współpracę.

 • Wiśniewski pełen nienawiści?

  Katarzyna Kanclerz, nazywana żelazną damą polskiego show-biznesu, odniosła się do swojego konfliktu z Michałem Wiśniewskim.

 • "Katarzyna Kanclerz nie żyje!"

  Czyli dalszy ciąg wywodów Wiśniewskiego na temat jego największego wroga. Michał (35 l.) triumfuje po raz kolejny. Marek Sośnicki, były producent Mandaryny, pozwał do sądu jej menadżerkę Katarzynę Kanclerz za "bezprawne wykorzystywanie jego dzieł".

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska po pamiętnym, i to nie ze względu na artystyczny poziom występu, koncercie podczas Festiwalu w Sopocie zniknęła. "Marta poprosiła o kilka dni wolnego, by nabrać dystansu do tego, co się wydarzyło w ciągu ostatnich tygodni" - tłumaczy Katarzyna Kanclerz, menedżerka piosenkarki.

 • Menadżerka Rubika jest oszustką? (WIDEO!)

  Wszyscy znamy stosunek Michała Wiśniewskiego (35 l.) do Katarzyny Kanclerz, jego byłej menadżerki, która obecnie zajmuje się karierami m. in. Mandaryny i Piotra Rubika. Ale nie mamy powodów, by nie wierzyć w szokujące fakty dotyczące Kanclerz, jakie przedstawił na swoim blogu.

 • Krytykuje polski showbiznes

  "Najlepsze polskie piosenkarki nawet nie dostałyby pracy w chórkach drugorzędnych wokalistek zachodnich. Są zbyt lokalne, zbyt słowiańskie" - to jedno ze stwierdzeń, które znajdzie się w licencjackiej pracy Sary May o polskim showbiznesie.