• Informacje na temat:

  mandat

Artykuły na temat: mandat
 • Jennifer Love Hewitt dostała mandat!

  Aktorka wybrała się ostatnio na siłownię. Gdy z niej wyszła, przeżyła niemałe zdziwienie! Powód? Za szybą jej samochodu widniał mandat - jak podają zagraniczne media -  za niewłaściwe parkowanie. Pech chciał, że jej reakcję uchwycili wszędobylscy paparazzi, przez co fotki Jennifer Love Hewitt szybko znalazły się w sieci. Sądząc po jej minie, chyba nie spodziewała się, że złamała przepisy...

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

 • "M jak miłość": Mandat na początek

  Okaże się, że Sobańska próbowała odszukać syna, ale powiedziano jej, że trafił do adopcji zagranicznej.

 • Paweł Kukiz zostanie radnym!

  Paweł Kukiz uzyskał świetny wynik w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego. Wszystko wskazuje na to, że wokalista uzyska mandat radnego.

 • Hanna Lis ukarana mandatem! Jest wściekła!

  ...najadła się sporo strachu i zarobiła mandat! Co Wszystko z powodu jej ukochanych psów, które postanowiły od niej uciec!  "Z cyklu O dwóch takich na gigancie. Noc spędzona u sąsiadki trzy ulice dalej(...) zaoszczędziła ostatnio na butach, więc było za co zapłacić mandat!

 • Paweł Kukiz kandydatem do sejmiku wojewódzkiego

  Znany muzyk i aktywista społeczny Paweł Kukiz wystartuje w wyborach do sejmiku województwa dolnośląskiego z listy KWW Bezpartyjni Samorządowcy. Paweł Kukiz powalczy o mandat z ostatniej pozycji w okręgu wrocławskim.

 • Strażnik miejski przyniósł Dodzie mandat do knajpy!

  ...na ulicy na wypisanie mandatu. Ten dostarczono jej do stolika w restauracji, w której popijała zdrowy koktajl. Doda nie musiała nawet wstawać, bo wszystko podstawiono jej pod nos! Niestety nie wiadomo...

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • 23-letni syn Beaty Kempy ubiega się o mandat posła. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą

  Syn europosłanki i byłej minister do spraw pomocy humanitarnej ma 23 lata, z wykształcenia jest leśnikiem i ubiega się o mandat posła z wrocławskich list Prawa i Sprawiedliwości. Po wygranych wyborach chce zająć się ochroną środowiska i szerzeniem patriotyzmu. W swoim pierwszym wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" zdradza, że został już przedstawiony Jarosławowi Kaczyńskiemu i jest wdzięczny...

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

Zdjęcia na temat: mandat
Wideo na temat: mandat
 • Grochowska: Bardzo się cieszę, jak dostaję mandat

  Aktorka Agnieszka Grochowska o swoich relacjach z policjantami...

 • Dorota Gardias: Zdarza mi się otrzymać mandat

  Jeżdżę bezpiecznie, czasem się zapominam, ale szybko przywołuję się do porządku – mówi Dorota Gardias. Prezenterka przyznaje, że kilka razy otrzymała mandat, ale stara się być kierowcą ostrożnym(...) przygotowanych torach. - Otrzymałam mandat, ale zdarzyło mi się to dosłownie 4 razy w życiu. Naprawdę staram się przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Bardzo boję się wypadków, mam duży szacunek i respekt

 • Marta Wierzbicka zdradza szczegóły swojego wypadku!

  Ostatnio głośno było o Marcie Wierzbickiej (24 l.) i jej wypadku. Aktorka wjechała samochodem w tramwaj, co doprowadziło do 2-godzinnego paraliżu komunikacyjnego w centrum Warszawy. Jak doszło do kolizji? Aktorka zdradziła w "Dzień Dobry TVN", czy korzystała wtedy z telefonu komórkowego. O co aktorka zaapelowała do widzów Dzień Dobry TVN i jaki mandat dostała? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: mandat