• Informacje na temat:

  manekiny

Artykuły na temat: manekiny
 • Agnieszka Rylik dostała szokującą wiadomość: „Będziesz pięknie wyglądać w trumnie”

  ...- Miałam świetne wejście. (...) Byłam szesnastolatką. Na sali około trzydziestu facetów, sami mistrzowie świata. Na środku stały manekiny treningowe na kółkach. Podeszłam do jednego z nich i wykonałam boczne kopnięcie, najlepiej jak potrafię. Siła była tak duża, że manekin wylądował na szybie i ją rozbił. Pięknie się zaczęło - wspomina mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu Agnieszka Rylik...

 • "CSI" zbyt obrzydliwe

  Laurence Fishburne przyznał niedawno, że mało nie odrzucił roli w serial u "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", bo nie mógł znieść widoku krwi.

 • Rose Tyler jest nastolatką, która pracuje w londyńskiej galerii handlowej. Pewnego dnia w podziemnych magazynach sklepu nagle ożywają manekiny i atakują przerażoną dziewczynę. Z pomocą Rose(...) i przestrzeni, a manekiny to w rzeczywistości przybysze z obcej planety, które chcą opanować Ziemię. Rose postanawia przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.

 • Wystawa poświęcona ekranizacji "Zemsty"

  Elementy dekoracji, kostiumy bohaterów, fotografie oraz projekty z planu filmowego najnowszej ekranizacji "Zemsty", w reżyserii Andrzeja Wajdy, można oglądać na wystawie otwartej w poniedziałek, 17 czerwca, w łódzkim Muzeum Kinematografii. Ekspozycja poświęcona jest nie tylko ekranizacji "Zemsty" Aleksandra Fredry przygotowanej przez Wajdę, ale również tej z 1956 roku, w reżyserii Antoniego Bohdziewicza.

 • Górniak tematem pracy magisterskiej

  ...i sposobach kreacji wizerunku. Blogerka zastanawiała się, czy w Polsce w ogóle istnieją gwiazdy. "A może bezstylowe, pozbawione osobowości i własnego charakteru manekiny, nie mające nic do powiedzenia...

 • Maciej Maleńczuk śpiewa Wysockiego

  "Tym diamentom należy się oprawa" - tak o wierszach słynnego rosyjskiego barda Włodzimierza Wysockiego mówi Maciej Maleńczuk.

 • Sensacja! Maleńczuk w serialu!

  Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi artysta przyznaje otwarcie: - Gram w serialu, bo to doskonały sposób na promocję mojej nowej płyty. W jednym z wywiadów powiedział pan, że aktorstwo to najniższy poziom sztuki. Nadal tak pan uważa? - Potwierdzam tę opinię. To wniosek z tego, co powiedział Tadeusz Kantor. Produkował manekiny i zatrudniał bliźniaków. Nie interesowały go umiejętności aktorskie...

 • Praca magisterska o Dodzie

  Sara May ostatnio ma bardzo dużo pracy. Przede wszystkim pracuje nad nowym materiałem na płytę i to jest priorytet, ale nie zaniedbuje swoich studiów.

 • Znów zaskakuje

  ...autor wystawy, celowo manipuluje nie tylko postaciami, ale także fabułą serialu. Co więcej, wciela się on w reżysera, który zamienia manekiny w aktorów, a z ubrań, czyni rekwizyty do gry. Jakby tego...

 • Przewodnik po świecie monstrów

  Już od 2 listopada na ekranach polskich kin oglądać będziemy "Silent Hill: Apokalipsa 3D", sequel filmu inspirowanego niezwykle popularną serią gier wideo z gatunku "survival horror".

Zdjęcia na temat: manekiny
Dyskusje na temat: manekiny