• Informacje na temat:

  mannei

Artykuły na temat: mannei
 • Sara Mannei zostanie piosenkarką!?

  Żona Artura Boruca (34 l.), Sara Mannei (29 l.), marzy o karierze muzycznej. Chce podbić rynek!

 • Kolejna polska celebrytka planuje karierę muzyczną

  Czy wkrótce Polacy przekonają się o muzycznym talencie Sary Mannei?

 • Sara Mannei chwali się prezentem od Artura Boruca!

  Sara Mannei (29 l.) pochwaliła się, co podarował jej mąż, oraz zażartowała z afery, w jaką ostatnio była uwikłana.

 • Dzięki aferze ze "sweterkiem ślubnym" o Sarze Mannei w końcu zrobiło się głośno. Szafiarka i od niedawna żona znanego piłkarza uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem.  Na swoim blogu prezentuje się w stylizacjach wartych nieraz po kilkanaście tysięcy złotych. Zamiłowanie do sławy i pieniędzy przejawia także jej rodzeństwo. I trzeba przyznać, że siostry Mannei mają nosa do znajdowania...

 • Artur Boruc i Sara Mannei wzięli ślub!

  .... Ceremonia odbyła się najprawdopodobniej kilka dni temu na jednej z greckich wysp, gdzie para aktualnie byczy się na wakacjach! Mannei pochwaliła się jednak zdjęciami białej sukni oraz momentu...

 • Sara Mannei: Wojna o kreację ślubną trwa. Szafiarka nie zapłaciła krawcowym?

  Kilka dni temu media obiegły zdjęcia ze ślubu Artura Boruca z szafiarką, Sarą Mannei, który odbył się na jednej z greckich wysp. Sporo emocji wywołała kreacja (a dokładnie ślubny sweter), w której panna młoda wystąpiła. Teraz rozpętała się prawdziwa wojna pomiędzy Mannei a niejaką Martą Boliglovą, która uszyła suknię! Projektantka, co zrozumiałe, postanowiła skorzystać z okazji i nieco się...

 • Sara Boruc ma konflikt z Mariną Łuczenko i Anną Lewandowską? Już wszystko jasne!

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) popadła w niełaskę u Mariny Łuczenko-Szczęsnej (29 l.) i Anny Lewandowskiej (30 l.)? Tak głoszą plotki. W końcu postanowiła odnieść się do nich jedna z bohaterek "afery". Co miała do powiedzenia?

 • Bartosz Kapustka pęka z dumy! Jego dziewczyna to "królowa polskich WAGs"?

  Bartosz Kapustka (19 l.) ma powody do zadowolenia! Jego dziewczyna, 25-letnia Klaudia Adamczyk, została okrzyknięta przez brytyjskie media "królową polskich WAGs"! Czyżby Marina Łuczenko (27 l.), Sara Mannei i Anna Lewandowska (28 l.) poszły w odstawkę?

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Artur Boruc żeni się! Znamy szczegóły!

  Artur Boruc (34 l.) poprosił swoją ukochaną Sarę Mannei (29 l.) o rękę. Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą!

Zdjęcia na temat: mannei
Wideo na temat: mannei
 • Sara Mannei już lansuje siostry!

  Świeżo upieczona żona Artura Boruca najwyraźniej zapragnęła wkręcić do show-biznesu swoje dwie siostry. Na początek zabrała jej do "Dzień Dobry TVN", gdzie wspólnie opowiedziały, jak "ciężko pracują" przy tworzeniu modowego bloga! (Dzień Dobry TVN/x-newS)

 • Artur Boruc śmieje się z partnerki

  Artur Boruc i jego partnerka Sara Mannei pojawili się na imprezie Playboya i zdradzili kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego... (Dzień Dobry TVN/x-news)