• Informacje na temat:

  manolo blahnik

Artykuły na temat: manolo blahnik
 • Żywa Lalka Barbie zapowiada: Moje usta będą jeszcze większe. Dziewczyny muszą mieć przykład

  Na pokazie najnowszej kolekcji Manolo Blahnik pojawiła się tajemnicza "piękność" - blondynka z ogromnymi ustami, bez spódnicy, w koronkowych majtkach i w towarzystwie wytatuowanego mężczyzny. Kim jest?

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

  Jako Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście" była uzależniona od szpilek Manolo Blahnika. Teraz Sarah Jessica Parker wypuściła własną kolekcję butów. To efekt współpracy z siecią luksusowych domów handlowych Nordstrom.

 • Buty w stylu Carrie Bradshaw

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker zdobyła sławę, grając wielbicielkę szpilek Manolo Blahnika w serialu "Seks w wielkim mieście". Kilka lat po zakończeniu produkcji, gwiazda znów pokaże się w butach tej marki. Tym razem jednak w kolekcji własnego autorstwa.

 • Babskie wieczory w Comedy Central Family

  ...zdobył 8 Złotych Globów i 7 nagród Emmy. Tak popularny, że w Nowym Jorku organizowane są wycieczki śladami bohaterek. Zmienił oblicze mody, m.in. wylansował takie nazwiska jak Manolo Blahnik...

 • Nigdy nie brzmiał lepiej!

  ...mroźny cosmo i szpilki Manolo Blahnik. To po prostu się czuje i brzmi tak dobrze! "Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że ją mamy" - powiedział Jason Linn z wytwórni Watertowel Music. "Ona ma doskonały...

 • Za kostiumem damy sznurem

  ..., a estetyka głównej bohaterki - Carrie Bradshaw - to eklektyczny tygiel powyższych stylów plus odrobina fantazji. Ulubione serialowe marki: Manolo Blahnik, Richard Tyler, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana(...) przeszła już nawet do historii, jak chociażby szpilki Manolo Blahnika, kwieciste broszki, naszyjniki z inicjałami czy… specyficzna ozdoba sutków! Odtwórczyni roli Carrie - Sarah Jessica Parker...

 • Buty Blahnika - przedmiot pożądania

  Manolo Blahnik wcale nie jest zadowolony, kiedy widzi buty swojego projektu w filmie i serial u "Seks w wielkim mieście".

 • Sarah Jessica Parker projektantką obuwia

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker zdobyła sławę, grając wielbicielkę szpilek Manolo Blahnika w serialu "Seks w wielkim mieście". Kilka lat po zakończeniu produkcji, gwiazda znów pokaże się w butach tej marki. Tym razem jednak w kolekcji własnego autorstwa.

Wideo na temat: manolo blahnik
 • Meghan Markle z nominacją w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice

  i dodatki bardzo szybko znikają ze sklepów. Meghan stawia na takie marki jak chociażby Givenchy, Carolina Herrera, Jimmy Choo czy Manolo Blahnik. (Cover Video/x-news)

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!