• Informacje na temat:

  manuela jabłońśka

Artykuły na temat: manuela jabłońśka
 • Manuela Michalak z "Big Brothera" wraca na salony! Tak wygląda teraz!

  Manuela Michalak (obecnie Jabłońska) (42 l.) swego czasu zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Big Brother". Wielu widzów polubiło ją i jej charakterystyczny śmiech. Kobieta otarła się o zwycięstwo! Zajęła drugie miejsce, zaraz za wygranym - Januszem Dzięciołem. Jednak dość szybko zniknęła z mediów. Teraz raz na jakiś czas pojawia się na celebryckich imprezach. Niedawno przyszła na...

 • Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera" mają okazję przypomnieć o sobie - Manuela Michalak-Jabłońska (33 l.), Piotr Gulczyński (40 l.) i Klaudiusz Sevkovic (38 l.) ponownie zawitają w domu Wielkiego Brata.

 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  ....: Piotr Gulczyński, Manuela Jabłońska (wtedy Michalak), Małgorzata Maier, Klaudiusz Ševković oraz Janusz Dzięcioł, który wygrał pierwszą edycję. W kolejnych sezonach zwycięstwo odnieśli: Marzena...

 • Polityczny Idol

  Superstacja rozpoczęła poszukiwania uczestników do swojego nowego programu "Idol polityczny", który pojawi się na antenie na przełomie października i listopada. Pierwsze przesłuchania 23 sierpnia w Krakowie.

 • Filmowcy apelują do premiera

  O głosowanie za wykluczeniem kultury z umowy o wolnym handlu pomiędzy UE a USA apeluje do premiera Donalda Tuska Polska Akademia Filmowa. Pod apelem podpisało się prawie 175 postaci polskiego kina, m.in. Andrzej Wajda, Jerzy Skolimowski i Agnieszka Holland.