• Informacje na temat:

  maraton w poznaniu

Artykuły na temat: maraton w poznaniu
 • Trzynaście odcinków w jeden dzień, czyli nasze propozycje na serialowy maraton

  Planujecie serialowy maraton? To jeden z najlepszych sposobów oglądania seriali - nie ma nic lepszego niż przedzieranie się przez kolejne sezony interesujących produkcji. Bo tak naprawdę seriale są jak pudełka z czekoladkami - zaczyna się jedno, a już sięga po następne. Oto kilka seriali, które można (i należy) pochłonąć za jednym razem.

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson nie do poznania

  .... - Sama ostatnio próbuję nieco stonować swój wizerunek - zdradzała. Nowa fryzura Pameli Anderson może mieć też bezpośredni związek z nowojorskim maratonem, w którym weźmie ona udział już 3 listopada...

 • Maraton z filmami środkowoeuropejskimi podczas "Kina na Granicy"

  Tygodniowy maraton z kinem środkowoeuropejskim przygotowano na 17. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy", który na przełomie kwietnia i maja odbędzie się w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Widzowie obejrzą ponad sto filmów - podali organizatorzy.

 • Pierwsza miłość

  Mikser i Daga rezerwują sobie nocleg. Sabina musi spędzić wieczór z Natanem. Oboje decydują się na nocny maraton po wrocławskich klubach. Mikser pozwala...

 • ENEMEF: Noc Batmana

  ENEMEF: Noc Batmana to maraton, podczas którego będzie można obejrzeć znakomitą trylogię o Mrocznym Rycerzu Christophera Nolana oraz kultową produkcję Tima Burtona. Maraton odbędzie się w piątek, 26 września, w wybranych kinach sieci Multikino.

 • "Singielka": Karolina Gorczyca znalazła miłość dzięki... triatlonowi

  ...- tym razem weźmie udział w II edycji imprezy Dąbrowa Górnicza Triathlon. Na tym jednak nie kończą się sportowe plany gwiazdy "Singielki". - Może wystartuję w maratonie? Może w zawodach kolarskich...

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska znalazła miłość dzięki wróżce!

  ...transplantacji wątroby wymagał opieki i wsparcia, pomagała mu ponownie stanąć na nogi. Dziś z dumą pisze na swym oficjalnym profilu, że jej mężczyzna biega w maratonach i doskonale się czuje. A on...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.