• Informacje na temat:

  maraton warszawski

Artykuły na temat: maraton warszawski
 • Maraton tańca w... kinach

  ..."Maraton tańca", nowy film Magdaleny Łazarkiewicz, trafia na ekrany kin. W obsadzie m.in. Leszek Lichota, czyli komisarz Arkadiusz Wilczek z "Chichotu losu", i Bartłomiej Topa, czyli Janek Zaborowski ze "Szpilek na Giewoncie".

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Hanna Lis boi się o życie męża! "Jest kłębkiem nerwów"

  Tomasz Lis (49 l.) ma wiele pasji. Jedną z nich jest bieganie, które okazało się niezbyt bezpieczne dla jego zdrowia. Dziennikarz po jednym z maratonów trafił do szpitala. Od tej pory jego żona ma ciągle się o niego zamartwiać.

 • W warszawskim kinie Atlantic odbędzie się próba pobicia rekordu w oglądaniu filmów. By znaleźć się w słynnej księdze Guinnessa i pobić rekord ustanowiony kilkanaście dni temu w Singapurze, uczestnicy maratonu będą musieli wytrwać w sali ponad 72 godziny. Start: 20 września.

 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek i jego pierwszy raz

  Krzysztof Wieszczek grający jedną z głównych męskich ról w "Przyjaciółkach" wziął udział w Półmaratonie Warszawskim. Serialowy partner Małgorzaty Sochy przyznał, że był to jego pierwszy maraton. Trasę 21 km pokonał w 2 godziny i jest z siebie bardzo dumny.

 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  We wtorek w warszawskiej Kinotece można było spotkać wielu artystów i twórców filmowych, m.in. Danutę Szaflarską, Dorotę Kędzierzawską, Annę Romantowską z córką Julią Kolberger, Magdalenę Popławską(...) po długiej przerwie powróciła na duży ekran filmem "Maraton tańca".

 • Hanna Lis zamartwia się o rodzinę!

  Nad rodziną Lisów spiętrzyły się ostatnio czarne chmury. Najpierw mama Hanny przeszła wylew. Potem Tomasz zasłabł po maratonie i trafił do szpitala...

 • 33 osoby siedzą nadal w sali warszawskiego kina Atlantic, gdzie odbywa się próba pobicia rekordu Guinnessa w oglądaniu filmów bez przerwy przez ponad 72 godziny. Próba zakończy się w czwartek, 23 września, po południu.

 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk wraca do zdrowia

  Od pewnego czasu Piotra Adamczyka częściej niż na ekranie można zobaczyć w warszawskich parkach, jak w samotności trenuje bieganie. Ostatnio treningi umożliwiła mu poważna kontuzja!

 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Kolejny tydzień i kolejny piątek z Nocnymi Maratonami Filmowymi. Tym razem organizatorzy ENEMEF-ów przygotowali cztery programy w ośmiu miastach całej Polski. Tradycyjnie premierowy maraton czeka widzów w Warszawie, gdzie zostanie zaprezentowana Noc filmów Marka Koterskiego. Oprócz tego ENEMEF zawita do Łodzi i Katowic (Noc Kreskówek), Rzeszowa, Szczecina, Kielc i Olsztyna (Noc Grozy i Horrorów

Wideo na temat: maraton warszawski
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.