• Informacje na temat:

  maratony polskie

Artykuły na temat: maratony polskie
 • Dominika Gwit chwali się w "Dzień Dobry TVN": "Mogę wykrzyczeć to całemu światu"

  ...temat jej wyglądu. Ukochany chyba ją doskonale rozumie, bowiem i on niegdyś borykał się z nadwagą. Jednak jemu udało się schudnąć i formę trzyma do teraz. "Wojtek schudł 50 kilo, biega maratony, jest...

 • ENEMEF: Noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni"

  W grudniu Multikino zaprasza na dwie noce w Śródziemiu. Dwa maratony, dwa znakomite repertuary, dwie noce pełne wrażeń. Już 12 grudnia odbędzie się ENEMEF: Noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni", a tydzień później, 19 grudnia - ENEMEF: Noc "Hobbita".

 • ...prosperują. (...) Ostatnio zaczął trenować triathlon, co może być oznaką kryzysu wieku średniego. Wcześniej biegał maratony. Ma też własny jacht z wielką polską banderą. Posiada dwa obywatelstwa i jest wielkim...

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. W piątek, 25 lutego, odbędzie się aż siedem pokazów, w różnych miastach Polski. Na użytkowników INTERIA.PL z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Szczecina i Gdyni czekają zaproszenia na pokazy!

 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe. Tym razem spore emocje czekają na mieszkańców Warszawy i Wrocławia. W piątek, 2 grudnia, odbędzie się tam odpowiednio Noc Kina Polskiego oraz analogiczna noc z kinem czeskim. Dla naszych użytkowników mamy podwójne zaproszenia na obydwie imprezy.

 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe. Tym razem czeka nas pięć różnych repertuarów w 10. miastach Polski. W Poznaniu i Krakowie będzie można zobaczyć filmy Davida Lyncha, do Rzeszowa i Łodzi zapraszamy zaś na Noc Komedii. Oprócz tego w Gdyni, Warszawie i Katowicach odbędzie się Noc Hipnozy, a mieszkańców Olsztyna czeka Matrix Night. Na koniec Szczecin i Wrocław zapraszają na

 • Kino Polska zmienia oblicze

  Od marca 2009 roku zmienia się telewizja Kino Polska, która od pięciu lat na swojej antenie promuje polską kinematografię. Stacja ma być bardziej nowoczesna. Wkrótce uruchomi nowy kanał - Kino Polska HD.

 • Ruszyły "Wakacyjne Kadry"

  Koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara zainaugurował oficjalnie w środę w Cieszynie (12 lipca) I Festiwal Filmowy "Wakacyjne kadry". Orkiestra Filharmonii Śląskiej pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka przypomniała publiczności kompozycje z kilku filmów, do których muzykę napisał polski kompozytor, między innymi: "Draculi" Francisa Forda Coppoli oraz "Pana Tadeusza" i "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy.

 • Wielkie kino w Nowej Hucie

  Nowa Huta obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia. Wśród wielu odbywających się z tej okazji imprez, na szczególną uwagę zasługuje Nowohucki Festiwal Filmowy, podczas którego odbędą się plenerowe projekcje, spotkania z uznanymi twórcami kina, warsztaty filmowe oraz Międzynarodowy Konkurs Filmów o Nowej Hucie.

Wideo na temat: maratony polskie
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.