• Informacje na temat:

  marc anthony plotki

Artykuły na temat: marc anthony plotki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ..., honor i ojczyznę!'. Ważniejsze jest to, żeby przeżyli ci, których kocham. " - podsumowuje. Marc Anthony już po ślubie! Wokalista z miniony weekend ożenił się ze swoją ukochaną, modelką Shannon(...) starcie w finale z Agnieszką Sienkiewicz? Tygodnik "Na Żywo" podał, że kolejna para przechodzi kryzys - tym razem Marcin Hycnar i Kamila Boruta. Ponoć małżonkę gwiazdora "Barw szczęścia" jakiś czas...

 • Będzie efektowne rozstanie?

  Nie słabną plotki na temat kryzysu w małżeństwie Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego.

 • Lopez i Anthony - razem czy osobno?

  Tabloidy aż huczą od plotek na temat rozpadającego się małżeństwa Jennifer Lopez, a artystka wybrała się z mężem Markiem Anthonym do Portoryko.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Rihanna załamana. Jennifer ukradła jej Drake'a?

  Plotki o romansie Drake'a (30 l.) i Jennifer Lopez (47 l.) nabierają na sile. Rihanna już zdążyła udowodnić, że nie jest jej to obojętne..

 • Zaskoczony Tom Cruise

  Katie Holmes urządziła dla swojego męża, Toma Cruise'a, przyjęcie niespodziankę z okazji 49. urodzin aktora. Uroczystość miała miejsce 3 lipca w Miami, gdzie aktor kręci swój najnowszy film "Rock of Ages".

 • Z kim pokazał się były Jennifer Lopez?

  Marc Anthony świętował swoje 43. urodziny u boku ślicznej i bardzo młodziutkiej dziewczyny...

 • Zdradza żonę z byłą dziewczyną?

  Mąż Jennifer Lopez, Marc Anthony, spotyka się z byłą partnerką Dayanarą Torres - twierdzą amerykańskie media.

 • Ciąża Lopez zagrożona? (zdjęcia!)

  Śpiewająca aktorka Jennifer Lopez (38 l.) zdementowała plotki , jakoby jej ciąża była zagrożona. Lopez dodała, że - wbrew pogłoskom - nie zamierza przerywać trasy koncertowej.

 • Jennifer Lopez w ciąży?

  Jennifer Lopez (33 l.) znów nie schodzi z czołówek gazet. Wszystko zaczęło się 5 czerwca od ślubu z piosenkarzem Markiem Anthonym (34 l.). Niedługo później pojawiła się plotka o tym, jakoby J. Lo. była w błogosławionym stanie.

Wideo na temat: marc anthony plotki
 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

 • Wieczni chłopcy

  Thomas (grany przez Maxa Boublila, współautora scenariusza ) marzy o komponowaniu piosenek. Plany poślubienia Loli, a tym samym konieczność zarobienia na ślub, dom, przyszłą rodzinę, powodują, że z obiecującego muzyka staje się szarym wyrobnikiem na urzędniczym etacie. Gdy z przyszłą żoną odwiedza jej rodziców: cynicznego Gilberta (wspaniały Alain Chabat) i jego żonę Suzanne jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Gilbert wyniszczony przez monotonię trzydziestoletniego małżeństwa...