• Informacje na temat:

  marcel sora praca

Artykuły na temat: marcel sora praca
 • Anna Mucha „przyłapana” w łóżku z przystojniakiem! Co na to Marcel?!

  Anna Mucha (37 l.) to mama dwójki dzieci, które ma ze swoim stałym partnerem Marcelem Sorą. Jednak cała rzesza mężczyzn w dalszym ciągu do niej wzdycha!

 • Anna Mucha: Co dalej?

  Kręte drogi życia Anny Muchy wreszcie się prostują. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" ma szansę na pracę i szczęśliwą przyszłość z ukochanym.

 • Mucha rozstała się z Marcelem?!

  Krążą plotki, że związek Ani Muchy i Marcela Sory znalazł się na zakręcie. Co więcej, aktorką interesuje się jeden z producentów show Szymona Majewskiego.

 • Nowe oblicze Anny Muchy

  Anna Mucha podpisuje nowe kontrakty na role, prowadzenie warsztatów aktorskich oraz festiwali, a w przerwie w pracy... przemeblowuje życie z ukochanym.

 • Anna Mucha chroni swoje życie prywatne. Chce wychować dzieci z dala od medialnego szumu

  Wojewódzkim. To jednak nie z nim zaplanowała przyszłość. W 2008 roku na jej drodze pojawił się nikomu nieznany Marcel Sora (36 l.), pół Szwed, pół Włoch.  W Warszawie studiował aktorstwo, ostatecznie jednak(...) filmów i wielka miłość do Toskanii.  Zakochali się, choć długo ukrywali związek. Marcel nigdy też nie lubił obnosić się z miłością publicznie. Do tej pory unika fleszy fotoreporterów.  - Nigdy nie miał...

 • Jaką będzie mamą?

  Anna Mucha w ciąży! Ta informacja zelektryzowała i postawiła na baczność wszystkie portale plotkarskie, przy okazji zapewniając aktorce szybki, skuteczny i darmowy rozgłos.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  ...prywatnym rozważa ponowne zostanie mamą.   - Dwójka dzieci, które Ania ma ze swoim ukochanym Marcelem Sorą, podrosła, Stefania skończyła sześć lat, a Teodor trzy. Partner, szczęśliwy w roli ojca, namawia...

 • Anna Mucha: Co ją łączy z Filipem Bobkiem?

  Anna Mucha prowokuje śmiałymi wypowiedziami, futrami, skąpymi strojami, a nawet romansami. Robi wszystko, by o niej mówiono. Na razie na tym zyskiwała, ale zachwyt zaczyna zmieniać się w... przesyt.

 • Partner Muchy chce się ożenić

  ...powiedzieć o mnie swojej żonie", mówiła ironicznie. Inaczej do kwestii ślubu podchodzi jednak partner Ani, Marcel Sora. On nie jest cynikiem. To raczej typ romantyka. Kolacje przy świecach, wspólne(...), Magdą Mołek... Ale Anna Mucha (31 l.) to Anna Mucha. Nie byłaby sobą, gdyby postępowała zgodnie z konwenansami. Choć prasa wyznacza kolejne terminy jej ślubu z Marcelem Sorą, szybko nie zobaczymy jej...

 • Mucha: Kariera za wszelką cenę

  Długo i ciężko Anna Mucha pracowała na swój wizerunek. A gdy wreszcie wspięła się na szczyt, została gwiazdą show-biznesu. Teraz dla kariery i sławy jest skłonna poświęcić nawet miłość kochanego mężczyzny.