• Informacje na temat:

  marcel sora zdjęcia

Artykuły na temat: marcel sora zdjęcia
 • Anna Mucha „przyłapana” w łóżku z przystojniakiem! Co na to Marcel?!

  Anna Mucha (37 l.) to mama dwójki dzieci, które ma ze swoim stałym partnerem Marcelem Sorą. Jednak cała rzesza mężczyzn w dalszym ciągu do niej wzdycha!

 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Anna Mucha urodziła!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko!

 • Anna Mucha na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego. Uwagę zwracał jeden szczegół... A jednak ślub?

  Anna Mucha (38 l.) od wielu lat związana jest z Marcelem Sorą. Mają dwoje dzieci i wyglądają na szczęśliwą parę, lecz nie mieli potrzeby, aby sformalizować swój związek. Czyżby jednak coś się zmieniło? Aktorka pojawiła się ostatnio na pokazie mody, a uwagę przykuwała ozdoba na jej serdecznym palcu...

 • Anna Mucha jest w trzeciej ciąży?! "Rodzina zaraz się powiększy"

  Anna Mucha (35 l.) jest w trzeciej ciąży? Takie plotki coraz częściej zaczynają pojawiać się w mediach. Aktorka postanowiła zabrać w tej sprawie głos i w zabawny sposób skomentowała doniesienia. Czy rzeczywiście ona i jej ukochany Marcel Sora spodziewają się potomka?

 • Facet Muchy był mechanikiem samochodowym

  Do tej pory partner Anny Muchy milczał na temat swojego życia prywatnego. Kim tak naprawdę jest Marcel Sora?

 • "M jak miłość": Anna Mucha chwali się... obrączką! Wyszła za mąż?

  .... Anna Mucha i Marcelem Sora poznali się jesienią 2008 roku na planie show Telewizji Polsat "Jak oni śpiewają!". Ona była jedną z gwiazd zaproszonych do udziału w show, on - kierownikiem planu. Podobno(...)Anna Mucha od kilku lat związana jest z producentem programów telewizyjnych, Marcelem Sorą. Razem wychowują dwoje dzieci - 7-letnią córeczkę Stefanię i 4-letniego syna Teodora - i uchodzą za jedną...

 • Mucha wyjechała na wakacje

  ..." Marcel postanowił zabrać Anię na krótkie wakacje do kraju, w którym jest teraz znacznie cieplej niż w Polsce" - zdradza ich znajomy. Para z urlopu wraca w połowie listopada.

 • Zobacz kolejne zdjęcie... Anna Mucha z partnerem Marcelem Sorą. Zobacz kolejne zdjęcie... Zobacz kolejne zdjęcie... Zobacz kolejne zdjęcie... Zobacz kolejne zdjęcie... Zobacz kolejne zdjęcie...

 • Ale sensacyjne wieści! Anna Mucha wzięła potajemny ślub?

  Aktorka żyje w szczęśliwym związku z włoskim przystojniakiem, Marcelem Sorą już od kilku lat. Para doczekała się dwójki cudownych dzieci: 7-letniej Stefanii oraz 4-letniego Teodora. Pytana o ślubne(...) wątpienia zdjęcia ślubne rozwiałyby wątpliwości i być może przyćmiły w naszym kraju wieści o książęcym ślubie! 

Wideo na temat: marcel sora zdjęcia
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...