• Informacje na temat:

  marcela leszczak miłość na bogato

Artykuły na temat: marcela leszczak miłość na bogato
 • Marcela Leszczak (25 l.) i Michał Koterski (37 l.) są parą od stycznia 2017 roku. Czy teraz przyszedł już czas na powiększenie rodziny?

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • Czy gwiazdy "Miłości na bogato" potrafią grać?

  Gwiazda serialu "Miłość na bogato" Marcela Laszczak przyznała właśnie, że zaczęła pobierać lekcje aktorstwa, by lepiej wypaść przed kamerami Przed emisją kolejnego odcinka produkcji Viva Polska możemy ocenić aktorskie umiejętności pozostałych gwiazd show.

 • Marcela Leszczak wykładała kostkę brukową!

  Finalistka „Top Model”, Marcela Leszczak (22 l.), na razie nie chce mieć konkretnego zawodu. Wyjawiła też, czym się zajmowała w przeszłości.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Marcela Leszczak chce być aktorką. "Wyzbyłam się wstydu"

  Marcela Leszczak (21 l.), finalistka programu "Top Model", wraca do serialu "Miłość na bogato". Modelka chcąc szkolić warsztat, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie.

 • Prokop ostro do Leszczak: Śmieje się z ciebie cała Polska!

  Finalistka "Top Model", Marcela Leszczak nie będzie najlepiej wspominać swojej ostatniej wizyty w "Dzień Dobry TVN"...

 • "Miłość na bogato": hit czy kit?

  ...role. Nie są to profesjonaliści, tylko postacie znane z show-biznesu, np. Marcela Leszczak (finalistka Top Model) czy Gabriel Piotrowski i Justyna Banasiak (uczestnicy "You can dance"). Fabuła(...), PR manager Viva Polska. Serial doczekał się nieoficjalnego fanpage'a na Facebooku - "Filozofia z Miłość na bogato", który śledzi ponad 17 tys. fanów, własnej aplikacji na iPhona oraz parodii na...

 • "Miłość na bogato" - hit w sieci, kit w telewizji

  Nowy serial Vivy - "Miłość na bogato" - w telewizji obejrzało zaledwie 24 tys. widzów. Produkcja święci jednak triumfy w internecie! Pierwszy odcinek został już wyświetlony w sieci ponad 800 tys. razy!

Wideo na temat: marcela leszczak miłość na bogato
 • Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Marcela Leszczak wraca do serialu „Miłość na bogato”. W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterkii

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...