• Informacje na temat:

  marcia cross aktorka

Artykuły na temat: marcia cross aktorka
 • "Gotowe na wszystko": Marcia Cross wygrała walkę z rakiem

  Aktorka, którą mogliśmy oglądać w "Melrose Place", "Gotowych na wszystko" oraz ostatnio w serialu "Quantico", opublikowała na Instagramie wpis, w którym przyznała, że od dłuższego czasu walczyła z rakiem i walkę tę wygrała.

 • Długi język Marcii Cross

  Marcia Cross (44 l.), która w serial u "Gotowe na wszystko" gra rolę rozdrażnionej perfekcjonistki, w życiu prywatnym nie potrafi trzymać języka za zębami. Ostatnio w wywiadzie dla amerykańskiego programu Entertainment Tonight wyjawiła sekret swojej koleżanki z planu Evy Langorii (31 l.).

 • "Quantico": Marcia Cross w nowej roli!

  Marcia Cross, czyli niezapomniana Bree Van De Kamp z "Gotowych na wszystko", powraca na telewizyjne ekrany. Aktorka zagra w najnowszym hicie stacji ABC - "Quantico".

 • "Gotowa na wszystko" mamą!

  Marcia Cross, znana z serial u "Gotowe na wszystko" została mamą bliźniaczek. Dwie córeczki urodziły się w Los Angeles.

 • Marcia Cross uwielbia być mamą

  Rudowłosa Bree z "Gotowych na wszystko", czyli 45-letnia aktorka Marcia Cross, rozkoszuje się urokami macierzyństwa. 20 lutego aktorka i jej mąż Tom Mahoney (49 l.) zostali rodzicami bliźniaczek Eden i Savannah. Z powodu niezbyt młodego wieku Cross zapłodnienie przeprowadzono metodą in vitro.

 • Korzystała z usług banku spermy

  Marcia Cross, znana z serial u "Gotowe na wszystko", wyznała, że była tak zdesperowana, żeby mieć dziecko, że rozważała adopcję i korzystała z usług banku spermy.

 • Zazdrości lesbijkom

  Marcia Cross przyznała w wywiadzie dla E!, że jest zazdrosna o pocałunek swoich koleżanek z planu.

 • "Gotowa..." nie może pracować

  Aktorka Marcia Cross przyznaje, że ciężko jej pracować na planie czwartej serii "Gotowych na wszystko". Powodem jest rozstanie z niedawno narodzonymi dziećmi.

 • Jakie drzewka świąteczne lubią gwiazdy?

  Aktorki Jennifer Aniston, Marcia Cross, Kate Hudson i Julia Roberts już kupiły swoje drzewka na święta. Wszystkie wybrały jodły szlachetne.

 • Plan filmowy w domu gwiazdy

  Aktorka Marcia Cross, znana z serial u "Gotowe na wszystko" , musi leżeć do końca ciąży. Dlatego na dwa dni plan filmowy przeniesie się do jej domu w Los Angeles.

Wideo na temat: marcia cross aktorka
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.

 • Drugie oblicze

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Złapaniem złodzieja zajmuje się ambitny policjant Avery Cross (Bradley Cooper), który współpracuje z wydziałem rządzonym przez skorumpowanego...