• Informacje na temat:

  marcia gay harden zdjęcia

Artykuły na temat: marcia gay harden zdjęcia
 • "Mgła" Stephena Kinga ponownie na ekranie

  ...się z własnymi lękami i spróbować przeżyć. W 2007 roku na podstawie "Mgły" Frank Darabont ("Skazani na Shawshank", "Zielona mila") nakręcił horror. Główne role zagrali Thomas Jane, Marcia Gay Harden(...) tytułem ze zbioru "Szkieletowa załoga". Scenarzystą produkcji będzie Christia Torpe. Zdjęcia ruszą tego lata, a sam serial powinien pojawić się antenie stacji Spike w 2017 roku. Fabuła serii będzie...

 • Marcia Gay Harden i baseballiści

  Marcia Gay Harden ( "Rzeka tajemnic" , "Pollock" ) dołączyła do obsady filmu "The Bad News Bears". Obraz będzie nową wersją komedii z 1976 roku. Bohaterami opowieści są zawodniczka oraz trener pewnej drużyny baseballowej.

 • Uzbrojona Marcia Gay Harden

  Zdobywczyni Oscara Marcia Gay Harden ( "Pollock" , "Rzeka tajemnic" , "Uśmiech Mony Lizy" ) dołączyła do obsady filmu "American Gun". Produkcja obrazu już się rozpoczęła - w dolinie San Fernando realizowane są pierwsze zdjęcia. Projekt powstaje dla studia IFC Films.

 • Marcia Gay Harden z Julią Roberts

  Marcia Gay Harden wystąpi u boku Julii Roberts w filmie "Mona Lisa Smile", który przygotowuje Mike Newell. Prace na planie ruszają w listopadzie. Zdjęcia realizowane będą w Nowym Jorku i Massachusetts. Aktorka, zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Pollock" , wcieli się w obrazie w przyjaciółkę głównej bohaterki.

 • Reżyserski debiut córki Clinta Eastwooda

  Kevin Bacon ( "Rzeka tajemnic" ) i Marcia Gay Harden ( "Pollock" ) prowadzą rozmowy na temat swojego udziału w filmie "Rails and Ties". Film ten będzie debiutem reżyserskim Alison Eastwood, córki znanego aktora i reżysera - Clinta Eastwooda.

 • Nowy film Allena w kinach w sierpniu

  Najnowszy film Woody'ego Allena "Magia w blasku księżyca" wejdzie do polskich kin 15 sierpnia. Szczegóły filmu cały czas trzymane są w tajemnicy. Wiadomo natomiast, że w głównych rolach zobaczymy Emmę Stone i Colina Firtha.

 • Emma Stone i Colin Firth w nowym filmie Woody'ego Allena

  Pojawił się pierwszy zwiastun nowego obrazu Woody'ego Allena. Komedia "Magia w blasku księżyca" trafi na ekrany kin 15 sierpnia.

 • Gwiazdy w nowym filmie Polańskiego

  Roman Polański rozpoczyna zdjęcia do swego nowego filmu. Na przełomie stycznia i lutego na planie obrazu "God of Carnage" spotkają się gwiazdy światowego kina, które wystąpią w produkcji - Kate Winslet ("Lektor") i Jodie Foster ("Azyl").

 • Colin Firth u Woody'ego Allena

  Laureat Oscara, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, Colin Firth, gra w najnowszym filmie Woodyego Allena "Magic In The Moonlight". Artyście towarzyszy m.in. Emma Stone.

 • "Król Lear" z Texasu

  Amerykańska stacja telewizyjna TNT postanowiła wyłożyć 11 milionów dolarów na produkcję epickiego westernu "King Of Texas". Jak podaje magazyn Variety , akcja ma być przeniesieniem szekspirowskiego "Króla Lira" do Teksasu roku 1940. W głównej roli wystąpi Patrick Stewart, jeden z głównych bohaterów "X-Mena" i serial u "Star Trek".

Wideo na temat: marcia gay harden zdjęcia
 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.