• Informacje na temat:

  marcin biernacki.

Artykuły na temat: marcin biernacki.
 • "Na Wspólnej": Romansowała ze znanymi aktorami... Dziś znów jest do wzięcia!

  Sylwia Gliwa, czyli Monika Zięba z "Na Wspólnej", przeżywa trudne chwile. Mąż - kierowca rajdowy Marcin Biernacki - po trwającej ponad rok separacji zażądał od niej rozwodu... To dla niej szok, bo do tej pory to ona odchodziła od mężczyzn, z którymi była związana. Kiedyś nazywano ją nawet "uciekającą panną młodą"!

 • "Głęboka woda" z nagrodą Prix Italia

  Polska "Głęboka woda" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz została uhonorowana we Włoszech Nagrodą Prix Italia 2012 dla najlepszego serialu telewizyjnego. Będzie ona wręczona reżyserce w piątek wieczorem w Turynie - poinformowała Aleksandra Biernacka z Telewizji Polskiej.

 • Szczegóły ślubu Sylwii Gliwy

  Tego nikt się nie spodziewał. Sylwia Gliwa (33 l.), znana z serialu "Na Wspólnej", wzięła cichy ślub z rajdowcem, Marcinem Biernackim!

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  ...spekulowały o jej związku z dużo starszym od niej aktorem. Jednak tym jedynym okazał się rajdowiec, Marcin Biernacki. Para pobrała się w 2011 roku, rok później powitali na świecie syna.

 • Kraków: Kinowe atrakcje

  Krakowscy kinomani nie mogą narzekać na brak atrakcji. We wtorek i środę (10-11 czerwca), w klubie filmowym i w kawiarni filmowej "Graffiti", odbywać się będą prezentacje etiud studentów i absolwentów katowickiej szkoły filmowej. Wstęp na niektóre pokazy jest wolny. Na miłośników Claude'a Leloucha czekają natomiast zaproszenia na "Piano Bar" !

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...i Kamila przechodzi poważny kryzys. W podobnej sytuacji są Beata i Marcin. W rytmie serca odc.46 Doktor Krawczyk podejrzewa, że ktoś z personelu wynosi potajemnie leki. O swoich przypuszczeniach donosi...

 • Rozpoczął się 38. festiwal filmowy w Gdyni

  Filmem "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze rozpoczął się w poniedziałek wieczorem 38. festiwal filmowy w Gdyni. Podczas najważniejszej polskiej imprezy poświęconej rodzimej kinematografii 14 filmów walczyć będzie o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Szóstka odc.4 W małżeństwie Beaty i Marcina nie dzieje się najlepiej. Partnerzy coraz bardziej oddalają się od siebie. John odzyskuje przytomność w szpitalu. Zachowanie mężczyzny może zaprzepaścić...

 • Polski dokument wygrywa w Lipsku

  Film dokumentalny "Fabryka wódki" polskiego reżysera Jerzego Śladkowskiego, wspólna produkcja trzech krajów - Polski, Szwecji i Niemiec, zdobył nagrodę Złotego Gołębia na 53. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Animowanych w Lipsku.

Zdjęcia na temat: marcin biernacki.